banner461
banner195

Özel Lara Bocce Takımının Büyük Başarısı

Özel Lara Eğitim Kurumu Bocce Takımı, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2014-2015 okullar arası bocce yarışmalarında büyük başarı sağladı.

Özel Lara Bocce Takımının Büyük Başarısı
10 Mart 2015 Salı 17:25

banner143
banner134

 Özel Lara Eğitim Kurumu Bocce Takımı, Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2014-2015 okullar arası bocce yarışmalarında büyük başarı sağladı.

  Özel Lara Eğitim Kurumu Bocce Takımı yapılan müsabakalar sonunda tüm rakiplerini geride bırakarak yıldız kızlarda il birincisi olma başarısını gösterdi.

 Sadece bu başarıyla yetinmeyen Özel Lara Eğitim Kurumu küçük kızlarda il ikincisi olarak gümüş madalya kazanma başarısını da gösterdiler.

Okul müdürü Ulaş İnönü"Yüzlerce yıllık tarihe sahip bir sporun bu güne yansıtılması olan ve sporcuda dikkati,hedef odaklanmayı,isabet ettirmeyi ölçen bocce müsabakalarında alınan bu başarıdan dolayı Özel Lara Eğitim Kurumları Beden Eğitimi öğretmenleri Eyyüp Bağatır ve Mustafa Danışmaz başta olmak üzere başarılı olan tüm öğrencilerimize teşekkür ve tebriklerimi iletiyorum"dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yusuf demirtaş - 3 yıl önce
okulumu seviyorum arkadaşlarımı kutlarım.
Avatar
mustafa danışmaz - 3 yıl önce
okulum