banner461
banner195

Özgecan’ın Katilleri En Ağır Cezaya Çarptırılmalı

Tarsus’ta Vahşice öldürülen Üniversite Öğrencisi Özgecan Aslan’ın katillerinin en ağır cezaya çarptırılmasının kamuoyu vicdanı açısından önemli olduğunu söyleyen CHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Hakim Demirci, Merhumeye Allah’tan Rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

 Özgecan’ın Katilleri En Ağır Cezaya Çarptırılmalı
17 Şubat 2015 Salı 16:32

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Tarsus’ta Vahşice öldürülen Üniversite Öğrencisi Özgecan Aslan’ın katillerinin en ağır cezaya çarptırılmasının kamuoyu vicdanı açısından önemli olduğunu söyleyen CHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Hakim Demirci, Merhumeye Allah’tan Rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi.

Demirci, “Tüm Türkiye’yi yasa boğan Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın vahşice öldürülmesine ülkemiz insanları sessiz kalmadı. Kalmayacakta. Kamuoyu vicdanı bu vahşi cinayete neden olanların en ağır ceza ile cezalandırılmasını bekliyor. Bu tür olayların ülkemizde bir kez daha yaşanmaması en büyük temennimiz. Vahşi cinayete kurban giden merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesi başta olmak üzere yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Chp sever - 3 yıl önce
Helal olsun basgan