banner461
banner195

Özkonak'ta Hasan Güleç Sesleri

Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Özkonak kasabasında Yerel seçimler öncesinde vatandaş kararını verdi.Özkonak özel bir yer İki farklı mahalleden oluşan çok özel bir belde. Karar mercileri karar verirken Özkonak kasabasının bu özel konumuna mutlaka dikkat etmeleri gerekir.

Özkonak'ta Hasan Güleç Sesleri
27 Kasım 2013 Çarşamba 16:03

banner143
banner134

Özkonak'ta AK Partili vatandaşlar Yerel seçimlerde partimizin kasabada tekrardan kazanması isteniyorsa mutlaka bu isim Hasan Güleç olmalı.

Vizyonu misyonu projeleriyle kıyaslandığında FARK yaratan bir isim olarak gösterilen Hasan Güleç in kasabanın geleceği için büyük bir şans olduğu belirtildi.

Bu konuda gerçek Dost halk adamı ve mütevazi tuttuğunu kopartan kişiliği ile İstanbul daki çok sayıdaki Gurbetçi Özkonaklıların büyük kısmınında desteğini alan Hasan Güleç kasabada büyük teveccüh görüyor.

Kendileriyle görüştüğümüz Özkonaklı vatandaşlar Yerel seçimlerde kasabamızda CHP nin de güçlü adayı olduğunu belirterek bu konuda Özkonak kasabası olarak Hasan Güleç le Gülmek istiyoruz dediler...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
özkonaklı - 5 yıl önce
işte bu kadar halkın istediği başkan
Avatar
ali ün - 5 yıl önce
en dogru seçim bu..
Avatar
Şükrü Karaca - 5 yıl önce
doğru bi seçimdi hayırlı uğurlu olsun..
Avatar
Nevşehirli - 5 yıl önce
halk seni istiyor gönlüm senden yana başkanım
Avatar
VATANDAŞ - 5 yıl önce
özkonakta kazanmakta kaybetmekte tamamen ak partinin göstereceği adaya bağlı halkın sesine kulak verilirse ne ala verilmezse hiç olmadık bi iş olur chp bile kazanabilir.bu sefer halkın istediği aday olmak zorunda ak partiden.
Avatar
Cem - 5 yıl önce
Hayirli Olsun
Avatar
Capadokyam - 5 yıl önce
hasan başkan dogru isim hasan güleçle aydınlık yarınlara özkonak
Avatar
ÖZKONAKLI - 5 yıl önce
bir insan iyigile ve kötülüğle anlılır şu anda kimin kazanaca belli deyil hangi başkan adayı hayırlıysa o gelir inşallah