banner461
banner195

“Paralel ile İşbirliği İçinde misiniz?”

Geçtiğimiz günlerde sadece bir milletvekili adayını yanına alıp basın mensuplarının karşısına geçen CHP İl Başkanı daha basın mensupları bile sormadan kendi sordu, kendi cevapladı.

“Paralel ile İşbirliği İçinde misiniz?”
29 Nisan 2015 Çarşamba 17:57

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde sadece bir milletvekili adayını yanına alıp basın mensuplarının karşısına geçen CHP İl Başkanı daha basın mensupları bile sormadan kendi sordu, kendi cevapladı.

Söz konusu basın toplantısında gelebilecek sorulara önceden hazırlandığı her halinden belli olan CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, Milliyetçi Hareket Partisinin Nevşehir’den Milletvekili çıkarma hesaplarına kendilerinin bir dahli ya da müdahalesi olmayacağına dikkat çekerken, “Paralel ile İşbirliği İçinde misiniz” diye sorarsanız diyerek önceden hazırladığı soruya kendisi cevap verdi.

Paralel yapı ile işbirliği içerisinde bulunanların halinin ortada olduğunu söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, CHP’nin Kuvayi Milliye’den gelen bir siyasi oluşum olduğunu, Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisinin paralel yapı ile işbirliği içerisinde olmadığını ve bununla da mücadele içerisinde olduğunu dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
helal - 3 yıl önce
helal olsun sayın başkanım