banner461
banner195

Paralel yapıya karşı 'Paralel Taarruz'

Seçime sayılı günler kala sivil bir toplum hareketinden çok konuşulacak bir hamle geldi.

Paralel yapıya karşı 'Paralel Taarruz'
19 Mart 2014 Çarşamba 20:02

banner143
banner134

 Paralel yapının 17 Aralık operasyonu ile ilgili hükümeti yıpratmaya yönelik yalan yanlış bilgilerin olduğu broşürler bastırıp dağıtmasının ardından yeni bir karşı atak geldi.AK Parti'ye yakın Sivil Dayanışma Platformu''nun paralel yapıya karşı hazırladığı "Paralel Taarruz" isimli gazete birçok yerde ücretsiz dağıtılmaya başlandı.Gazetede paralel yapının özellikle 28 Şubat'taki tavrına değinildi. Gazetede ayrıca Gülen aleyhine konuşan eski yol arkadaşlarının konuşmalarına da yer verildi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
osman - 4 yıl önce
Paralel devletin yönetimindeki okulun öğretmenleri öğrenci velilerini bize devamlı müfettiş geliyor Ak partiye oy vermeyin Mhpli adaya oy verin diye tek tek görüşüyorlarmış dikkat edin Nevşehirde oluyor bu konular gerçi seçim yasaklarına kadar serbest olabilir ama hiçde hoş olmayan bir durum.
Avatar
yoeumsuz - 4 yıl önce
amma attın osman yorumcu paralel devlet dedıgın senın mufetışler acaba ıkdıdara oy verın demesınler bukadarda atma
Avatar
yazık - 4 yıl önce @osman
senın gıbıler ata ata bu turkıye karıstı cahıl olmamak gerek bılmedıgınz kısıler uzerınden gıybet yapmmk gere obur tarafta bunun hesabı var
Avatar
osman - 4 yıl önce
İnsanların mahremlerini kayıt altına almak ve gelecekte şantaj amaçlı kullanmak ve işlemiş olduğu suçu deşifre ederek kamuoyuna servis etmek asıl gıybetin tam kendisi olsa gerek.
Avatar
ak - 4 yıl önce @osman
işlemiş işlediği suç diyorsun daha da üstüne ne diyorsan kardeşim