banner461
banner195

Paralel Yapıya Milletin Cevabı Ne Olacak ?

Yapılan anketler ve kamuoyu araştırmaları yerel seçimlere artık sadece sayılı günler kala ortaya koyduğu sonuç ; Paralel yapı AK Parti'yi Kenetledi ve güçlendirdi...Millet Paralel yapıya karşı net bir tavır koyarak yerel seçimlerde gereken cevabının Milli İrade olarak sandığa yansıyacağı şeklinde ifade edildi...

Paralel Yapıya Milletin Cevabı Ne Olacak ?
19 Mart 2014 Çarşamba 19:54

banner143
banner134

 "Paralel yapı ve işbirlikçilerinin kirli oyunları ve komploları vatandaşın AK Parti’ye ilgisini artırdı." Bir çok kamuoyu araştırmacıları ve siyaset bilimcilere göre , “Komployu görenler AK Parti’ye destek veriyor. 30 Mart’ta tarihi bir rekor kırılacak” dediler. 

MİLLETİMİZ LAFA DEĞİL İCRAATA BAKIYOR

AK Parti’ye olan desteğin her geçen gün arttığını vurgulayan Siyaset bilimcilerine göre, Vatandaşların ülkenin gelişmesine yönelik ortak bir vicdani kanaati bulunduğunu belirtti. Milletin son 12 yılda yapılanları görüp takdir ettiğini , “Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz diye boş yere söylememişler. Basiretli milletimiz de lafa bakmıyor, yapılan icraatlara bakıyor. 12 yıllık istikrarın getirdikleri ortada. Millet belli bir refah seviyesini elde etmiş, bunlardan olmak istemiyor; yeniden koalisyon dönemlerine dönmek istemiyor” dedi.

Yapılan kamuoyu araştırmaları anketler kadar Siyasilerin meydan miting alanlarında ki durumlarıda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan a olan sevgi ve güveni dahada artırmış şekilde özetleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
OSMAN - 4 yıl önce
çok ilginç. bir tarafta siyasi parti öbür tarafta siyasi bir özelliği olmayan sivil toplum kuruluşu. ortada dedi kodu malzemesi bol. hatta muhalefetin adı bile en sonlarda okunuyor o da yine bu yapı üzerinden. yapı oy alamayacağın göre ve yapıdan gelecek oylar siyasi partilerce bölüşüleceğine göre. rakipsiz akp %50 civarı oyu toplayacaktır. gelecek seçimde başka bir kulvarda buluşmak ümidiyle kalın sağlıcakla.
Avatar
ak parti - 4 yıl önce @OSMAN
akp madem yüzde 50 oy alacak başbakanımızın bu kadar ayrıştırıcı sert söylemlerine ne diyelim ben şayet yine yüzde 50 oy alacak olsam günde 3 miting de üstüne bi de gece canlı yayınlarda paralel yapıyı kötülemem gider eve yatarım