banner461
banner195

Paralelci Avı mı Başlatıldı?

Türkiye genelinde olduğu gibi istihbarat teşkilatlarının yaklaşan seçimler öncesinde Nevşehir’de de paralelci aday adaylarını belirlemeye çalıştığı belirtiliyor

 Paralelci Avı mı Başlatıldı?
19 Mart 2015 Perşembe 16:50

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi istihbarat teşkilatlarının yaklaşan seçimler öncesinde Nevşehir’de de paralelci aday adaylarını belirlemeye çalıştığı belirtiliyor.

Edinilen bilgiye göre Nevşehir’de 2015 haziran seçimleri öncesinde 55 aday adayının çıktığı AK Parti’de bu aday adaylarından kimlerin Paralel Yapı ile bağlantı içerisinde olup olmadığı istihbarat görevlileri tarafından araştırılıyor.

Yaklaşık 10 gündür özel bir ekibin Nevşehir’e gelerek AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adaylarını araştırdığı, bu isimler arasında hala Paralel yapı ile ilişkilendirilebilecek isimleri belirlemeye çalıştığı bildirildi.

Söz konusu çalışmanın tamamlanmasının ardından hazırlanacak raporun AK Parti kurmaylarına da ulaştırılacağı belirtiliyor. Söz konusu araştırmalarda sadece aday adayının kendisinin değil yakın çevresinin de araştırmaya dahil edildiği bildiriliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
baskan - 3 yıl önce
güzel adaylar arasında suan 9 kısı ıcerısinde ückısı var bulurlar hem adam istanbulda avkat yada burda akpartiyle hic alakası yok vekil adayı peki yıllarca hizmet vermıs kardeslerimiz bosamı aday oldu o isimleri merkez secse dahi biz halk secmicek biline
Avatar
fani - 3 yıl önce
Hemde cirit atıyo
Avatar
veli - 3 yıl önce
Mustafa Açıkgöz katiyen paralel deyildir vekil olmayı sonuna kadar hak ediyor
Avatar
Son söz - 3 yıl önce
TEK YOL MUSTAFA KÖRÜKCÜ
Avatar
ak eller ak adaylar - 3 yıl önce
Kazim sunar in sonuna kadar yanındayız
Avatar
Kasaba politikacısı - 3 yıl önce
memleket sevdalısı Yatırımı Nevşehir'de 280 kişi çalıştırıyo Allah işini Gücünü rast getirsin adayımız OP. DR. FATIH YAKUT.
Avatar
bayram - 3 yıl önce
kazım bey il başkanlığını zor yaptı millet vekillini nasıl yapacak nevşehirli kardeşlerim iyi bilir kazımı
Avatar
akp li adaylar - 3 yıl önce
bu akpliler hakikaten paranoyak olmuş.