banner461
banner195

Parmaksız Ve Ekibinin Fire Vereceği İddialarını Yalanladı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve başkan adayı Mehmet Arif Parmaksız son günlerde bir takım medya kuruluşlarında yer alan “Parmaksız’ın grubunda fireler olacak” iddialarını yalanladı.

Parmaksız Ve Ekibinin Fire Vereceği İddialarını Yalanladı
06 Mayıs 2013 Pazartesi 13:05

banner143
NTSO Listesi
İlgili Galeriye Git
banner134

 Mehmet Arif Parmaksız, hizmet için yola çıktıklarını belirterek “Uzun yıllar Nevşehir’e değişik sektörlerde, gerek özel ve gerekse resmi anlamda hizmetlerimiz oldu. Bu süre içinde ekip anlayışı ile hizmetler verdik. Ama gelinen noktada bazı arkadaşlarımız saflarını ayırıp ‘biz daha iyi hizmet ederiz’ diyerek, bizden ayrılarak yeni bir grup oluşturdular” dedi.

 

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve başkan adayı Mehmet Arif Parmaksız, bazı medya organlarında maksatlı olarak olumsuz haberler yayıldığını belirterek “İlgili yayın organında şuan bizim grubumuzda yer alan pek çok ismin daha Mehmet Yakup Zağlanmış’ın grubuna dâhil olacağı şeklinde maksatlı haberler yapılmaktadır. Sanırım bazı arkadaşlarımız bizim hizmet adına kenetlendiğimizi görünce, maalesef böyle yollara tevessül etmeye başladılar. Ben ve ekibim dimdik ayaktayız ve seçim gününe kadarda fire vermeden ve yeni katılımlara da kapımız açık olarak çalışacağız. Günlük gezilerimiz oluyor. Sanayici ve esnafımızın ilgisini birebir hissetme imkânı buluyoruz. Tüm tepkiler olumlu ve samimi. Ama seçimde sonucu sandık ve üyelerimiz belirliyor. Son güne kadar çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Kazanırsak yılların tecrübesi ile hizmete kaldığımız yerden devam edecek, kaybedersek de arkadaşlarımıza başarılar dileyerek kendi işlerimize yoğunlaşacağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
saf - 5 yıl önce
arif parmaksız bu seçimin galibi unutmayınn...dengeler çok değiştii...siyasiler yanlış yapmışş halk tepkilii...
Avatar
TERTEMİZ - 5 yıl önce @saf
ne tepkisinden bahsediyorsun sen saf. kullandığın saf isminin hakkını vermişsin tebrik ederim.
Avatar
esnaf - 5 yıl önce
halk siyasilerin duruşuna elbette tepkili . bu seçimlerde tüccar ve esnaf oyunu kullanacak. siyasi parti mensupları değil !!! elbette siyasi partilerin rengini belli etmesi bazı kesimler tarafından hoş karşılanmıyo ve bu memnuniyetsizlik tepkilere neden oluyo.
Avatar
SoNeR DOĞU - 5 yıl önce
uzun yıllar nevşehire değişik sektörlerde, gerek özel ve gerekse resmi anlamda hizmetlerimiz oldu. bu süre içinde ekip anlayışı ile hizmetler verdik.....hangi hizmetler diye sormayan muhabiiirrr :)
Avatar
SAF - 5 yıl önce @TERTEMİZ
tertemiz kardeşim ben teşekkür ederimm sana söylenecek çok şey var olmuyorr..yakin zamanda çok şeyler yazilir...millet ya saf yada korkutuyorlar birileri tarafindan...korkanlar inadina oy atmayacaklar.


elcek
Avatar
Soner DOĞU - 5 yıl önce
politikacı yada iş adamı ne olursa olsun yuvarlak cümleler kurmaktansa ; elle tutulur gözle görülür ne yaptıysa anlatmalı.tekrar adaysan neler yapacağını anlatmalı.bizim milletimiz bunuda yer 'büyük nevşehir için ' :) :)