banner461
banner195

Parmaksız Yerel Seçimde Lobi Yapacak

Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız ve beraberindeki ekip, yerel seçimde il merkezinde belediye başkanlığına aday olacak isimlere lobi çalışması yapacak.

Parmaksız Yerel Seçimde Lobi Yapacak
03 Haziran 2013 Pazartesi 09:37

banner143
banner134

 Konuyla ilgili kendisine yöneltilen bir soruya cevap veren Nevşehir Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız, hangi partiden olursa olsun il merkezinde belediye başkanlığına aday olacak olan isimlerin kendilerinden destek istemesi durumunda, beraber hareket ettiği ekiple bir araya geleceklerini, bu birliktelikten olumlu sonuç çıkması durumunda o adayın desteklenmesi konusunda lobi çalışması yapacaklarını açıkladı.

Parmaksız, “Dediler ki, bizim Nevşehir’imizde A Şahsı belediye başkanlığına layıktır. Benim ve ekibim bu kişinin kamuoyuna lanse edilmesine karar verdiği an A Şahsının desteklenmesi için elimizden geleni yapacağız. Sadece ben değil ekibimle birlikte bunu yapacağız. Başarısı için lobi çalışması yapacağız. Zaten yerel seçimler içinde süreç başlamış durumda” açıklamasında bulundu.

Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
doğru yaparsın bence arif başkan. nevşehirde artık 3-5 kişinin tekelinde olan siyasetin perde arkasına geçip birilerini belediye başkanı birilerini milletvekili yapma döneminide bitirmiş olursun. halkın desteğini alan geçsin kardeşim.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce @seçim seçim
siyaset oda seçimine karışamaz ama oda siyasete karaışır, çünkü oda halk demektir, halkın sesinin topluluğudur kardeşim. bunu ayırt et bence.
Avatar
seçim seçim - 5 yıl önce
siyaset oda seçimlerine karışamıyor oda siyaset seçimlerine karışıyor öylemi yani....hani iki gün önce çok yanlış olduğu savunuluyordu...
Avatar
kaymaklılı ali - 5 yıl önce
sayın başkanım parmaksız oda seçimlerinde sizleri kamuoyu nezdinde karalamaya çalışan siyasilere yerel ve genel seçimlerde oda olaraktan gerekli cevaplarını verecekmisiniz eğer o karalamalara karşılık cevaplar verilmezse karalama yapanlar kendilerini bi .....sanırlar