banner461
banner195

Parti Binası Bayrama Hazır

Nevşehir’de seçimler öncesinde yeniden teşkilatlanma çalışmalarına ağırlık veren Bağımsız Türkiye Partisinde yeni il binası ramazan bayramı öncesinde hazır hale getirilecek.

 Parti Binası Bayrama Hazır
22 Temmuz 2013 Pazartesi 14:22

banner143
banner134
alarına ağırlık veren Bağımsız Türkiye Partisinde yeni il binası ramazan bayramı öncesinde hazır hale getirilecek.
İl Başkanlığına Abdurrahman Çavuş ve beraberindeki yönetimin getirilmesinin ardından ilk olarak parti faaliyetlerini yürütebileceği uygun bir bina arayışına koyulan Bağımsız Türkiye Partisinde geçtiğimiz günlerde Ahiler Kalkınma Ajansının karşısında, daha önce uzun yıllar Doğru Yol Partisine ev sahipliği yapmış olan binanın bir katı kiralanmıştı.  
Bir süredir kiralanan parti binasının bakım ve onarım çalışmaları için çaba sarf eden Bağımsız Türkiye Partisi Yönetimi Ramazan ayı öncesinde parti il ve merkez ilçe teşkilatı binasını açmaya hazırlanıyor.
İlimiz merkezinde Ak Parti, Cumhuriyet Halk Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi, Demokrat Parti, Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi ve İşçi Partisinin ardından parti binası bulunan bir başka parti olmaya hazırlanan Bağımsız Türkiye Partisinde ramazan bayramı içerisinde bayramlaşma programının da düzenlenmesi planlanıyor.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.