banner461
banner195

Paşa Aday Olacak mı ?

Nevşehir’in en usta belediye başkanları arasında bulunan Hacıbektaş’ın CHP’li belediye başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu’nun yaklaşan genel seçimler öncesinde Milletvekili aday adayı olup olmayacağı kulislerde konuşulmaya devam ediliyor.

Paşa Aday Olacak mı ?
15 Aralık 2014 Pazartesi 11:01

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in en usta belediye başkanları arasında bulunan Hacıbektaş’ın CHP’li belediye başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu’nun yaklaşan genel seçimler öncesinde Milletvekili aday adayı olup olmayacağı kulislerde konuşulmaya devam ediliyor.

 Selmanpakoğlu Aday Adaylığına Sıcak Bakar mı

Bir dönem bağımsız belediye başkanlığının ardından Cumhuriyet Halk Partisi saflarına katılan ve Nevşehir, Yazıhüyük, Kavak belediye başkanları gibi Nevşehir’deki üç dönem belediye başkanlığına seçilme başarısını gösteren Hacıbektaş Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu’nun CHP’nin oy potansiyeli olarak güçlü olduğu Ürgüp, Avanos, Hacıbektaş, Derinkuyu gibi ilçelerden de destek alabileceği belirtiliyor.

Şimdilik bu konuda bir görüş açıklamayan Hacıbektaş ilçesinin Emekli Tuğgeneral Belediye Başkanı Ali Rıza Selmanpakoğlu’nun muhalefette geçen 3 döneminde Hacıbektaş belediyesi olarak verdiği mücadelenin önemli olduğuna dikkat çekilirken, Selmanpakoğlu’nun bu konudaki kararı sabırsızlıkla bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.