banner461

Rasim Arı, Başkan Seçen İle Lale Sanayi Sitesi’nde Ziyaretlerde Bulundu

Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Belediye Başkanı Atilla Seçen İle birlikte Lale Sanayi Sitesi’nde Ziyaretlerde Bulundu.

banner15
Rasim Arı, Başkan Seçen İle Lale Sanayi Sitesi’nde Ziyaretlerde Bulundu
06 Şubat 2019 Çarşamba 16:55

banner143
banner134

Ak Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, Belediye Başkanı Atilla Seçen İle birlikte Lale Sanayi Sitesi’ndeki esnaf ve sanatkarlar ziyaret ederek  sohbet etti.

31 Mart 2019 Pazar günü gerçekleştirilecek Belediye Başkanlığı seçimleri öncesinde Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim arı ile birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretlerini devam ettiriyor.

Seçim çalışmaları çerçevesinde Lale Sanayi Sitesinde çeşitli meslek dallarında faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarları işyerlerinde AK Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı Rasim Arı ve AK Parti Nevşehir Merkez ilçe Başkanı Edip Avşar ve diğer AK Parti teşkilat yöneticileri birlikte ziyaret eden Nevşehir Belediye Başkanı  Atilla Seçen, esnaf ve sanatkarlar ile sohbet etti. Çalışan işçilerle de görüşen Başkan Seçen ve AK Parti Belediye Başkan adayı Rasim Arı işletmelerde çalışan işçilerle sohbet ederek hayırlı işler dileğinde bulundular.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.