banner461
banner195

Rasim Arı : 'Bu şehrin Emin-i olacağız'

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, 15 Temmuz Mahallesindeki Kocaçay seçim ofisindeki toplantısı adeta mitinge dönüştü.

Rasim Arı : 'Bu şehrin Emin-i olacağız'
10 Şubat 2019 Pazar 19:16

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, 31 Mart Yerel Seçim Çalışması Kapsamında 15 Temmuz Mahalle sakinleri ile Kocaçay seçim ofisinde bir araya geldi. AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe'nin de katıldığı proğrama mahalle sakinleri büyük ilgi gösterince mahalle toplantısı adeta mitinge dönüştü.

AMACIMIZ SİZLERE EFENDİLİK DEĞİL, HİZMETKARLIKTIR  

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı burada yaptığı konuşmasında, yoğun katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür ederek, "Öncelikle akşamın bu geç saatlerinde bizleri yalnız bırakmayan, siz değerli hemşehrilerimizi yürekten selamlıyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Maşallah bu kalabalık bize, Cumhurbaşkanımızın arkasında duran milli iradeyi gösteriyor. Bu bize Recep Tayyip Erdoğan'ın yalnız olmadığını, arkasında anaların duası olduğunu gösteriyor. Şu kalabalık bize 31 Mart'da yeni bir zafer yeni bir milat olacağını gösteriyor. Bu yüreğinizdeki ışık, bu yüreğinizdeki sevgi, muhabbet, kardeşlik için hepinizden Allah razı olsun diyorum. Yapılacak olan yerel seçimlerde tüm Nevşehirli vatandaşlarımızın desteği ile göreve gelip sizlerin hizmetkârı olmak için gece gündüz demeden çalışacağım." dedi.


31 Mart yerel seçim sloganın da ‘Gönül Belediyeciliği’ olduğunu söyleyen Rasim Arı; “Bir çok yeni projelerimizle halkımızın huzuruna çıkıyoruz. Ama her ne kadar büyük projeler yapsak da, halkımızın gönüllere girmediğimiz müddetçe mahallelerimizi altınla kaplasak da kıymeti yok. Onun için hedefimiz gönül belediyesi ile sizin huzurunuza girip problemleri mahallinde çözeceğiz. Ahmet amcanın, Ayşe teyzenin derdi nedir diye yanınıza geleceğiz. Mahalle muhtarlarımızla istişare yapacağız. Sorunları en kısa zamanda çözeceğiz inşallah. Projelerimizle birlikte şehrimizi daha iyi bir konuma getirmek için çalışacağız. Memleket işi gönül işi diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile AK Parti olarak Nevşehirli hemşehrilerimizin hizmetine talibiz” diye konuştu.
 

Sözümüz söz !

Arı; "Biz milletimizin aklını çelmenin değil, gönlüne girmenin peşinde olduk. Biz her şeyden önce kalpleri fethetmenin mücadelesini yürüttük. Biz her şeyden önce kalpleri feth etmenin mücadelesi içinde olduk. Seçimler sandıkta değil, gönüllerde kazanılır veya kaybedilir. Bu yüzden gittiğimiz her mahallede, girdiğimiz her sokakta vatandaşlarımızın göstermiş olduğu yakın ilgi teveccüh ve duaları bize yeter..." dedi.

Konuşmasını doğduğumuz bu cennet topraklara ve üzerindeki yüce insanlarımıza bir borcum var. Yıllar önce beni yetiştiren bu şehre "Vefa borcunu ödemek ve Şehri Emin olmak" için adayım diyerek bir hayalim var Nevşehir diyerek çıktığımız bu kutsal yolculukta sizlerle birlikte yürümek için varız sözleriyle sürdüren AK Parti Başkan Adayı Arı, Anadolunun bu kadim kenti Nevşehirimizi tüm ülkede hatta tüm dünyada her zaman gündemde tutmaya devam edeceğiz. Ve hep birlikte el ele kol kola verip şehrimize güzel hizmetler ve eserler kazandıracağız. Son olarak bu aksam Kocaçaydaki Muhabbet evimizi tıklım tıklım dolduran ve özellikle sorduğu sorularla birçok yanlış anlaşılmanın giderilmesine vesile olan kıymetli hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. ‬‪Her zaman şeffaf belediyeciliği savunacağız ve uygulayacağız . Ve İnşallah yapacağımız hizmetlerle Nevşehir'imizi maddi- manevi yaşanabilir bir yer haline getireceğiz.  Sadece yapacağımız hizmetlerle değil yönetim anlayışımız ile bu şehrin emini olacağız"  dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.