banner461
banner195

Rasim Arı, Vatandaş ve Esnafla Buluşmaya Devam Ediyor

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı yoğun kar yağışına rağmen çalışmalarına hız vermeden devam etti.

Rasim Arı, Vatandaş ve Esnafla Buluşmaya Devam Ediyor
09 Ocak 2019 Çarşamba 00:00

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, seçim çalışmaları çerçevesinde şehir merkezinde yer alan tahtalı dükkanlarını gezerek esnafla bir araya geldi.

Şehir Meydanı projesi nedeniyle esnafın kafasında soru işaretleri yaratan konulara açıklık getirdi ve endişeleri giderme imkanı buldu. Arı yaptığı açıklamada, "Bizler hayallerimizi hayata geçirme imkanı bulursak bu şehiri marka şehir haline getirirken hiç bir vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz" şeklinde konuştu.
Arı diğer ziyaretini engelli bir vatandaşın evine gerçekleştirdi. Bu ziyareti esnasında  bir tekerlekli sandalyeyi engelli vatandaşın ihtiyacını karşılamak adına kendisine teslim etti.
Arı bir sonraki ziyaretini Bims fabrikalarına gerçekleştirdi. Bims fabrikalarında işçilerle bir araya gelen onlarla muhabbet eden ve iş makineleri kullanan Arı işçilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi.
Rasim Arı programı çerçevesinde Meterisliler taraftar grubu ile de buluştu. Nevşehir Belediye Spor'un durumu ve taraftarların takımdan beklentileri üzerine sohbetlerin gerçekleştiği buluşmada Arı, Nevşehir Belediyespor'un gönlünde ayrı r yeri olduğunu ve bu şehrin takımının daha iyi yerleri hak ettiğini dile getirdi.
Arı son ziyaretini Nevşehir Hacı Bektaş Veli Ünivertesine gerçekleştirdi. Öğrencilerin final haftasında olması sebebiyle kütüphanede ders çalışan öğrencilere kek ve meyve suyu dağıtan Arı öğrencilere sınavlarında başarılar diledi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.