banner461
banner195

Recep Soylu Karapınar İçin Resmi Başvuruda Bulundu

Karapınar Kasabası Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adayı Recep Soylu bugün Resmi başvurusunu Acıgöl İlçe Başkanlığına evraklarını teslim ederek yaptı.

 Recep Soylu Karapınar İçin Resmi Başvuruda Bulundu
31 Ekim 2013 Perşembe 19:52

banner143
banner134
" Recep Soylu Karapınar Kasabası Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adayı..."

Soylu Müracaatı sırasında Acıgöl İlçe Başkanı İsa Birsin e bir buket çiçek takdim ederek şunları ifade etti:

"Gül gibi ol gül gibi kok gül gibi gül gül gibi gel…"


 SEVGİLİ ARKADAŞLAR

15.12.1962 tarihinde Karapınar Kasabasında doğmuşum. İlkokulu Kasabamda Ortaokul ve Liseyi Nevşehir İmam Hatip Lisesinde okudum 1983 Yılında Mezun oldum ve 1985 yılında İmam Hatip olarak göreve başladım. Görev Yaparken İlahiyat Önlisans Programını bitirdim. 1988 yılında Vatani görevimi yerine getirmek için askere gittim ve 1990 yılında terhis oldum 1989 Yılı Mahalli Genel Seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Kamil KOÇ’un vefatı üzerine Kasaba Halkımızın teveccühü ile 03.06.1990 tarihinde yapılan ara seçimde Refah Partisinden Belediye Başkanı seçildim ve 1994 Yılında Yapılan Genel Mahalli Seçimlere kadar görev yaptım. Seçim sonrası asıl mesleğim olan İmam Hatiplik görevine geri döndüm. 1997 Yılında Kurum değiştirmek sureti ile bu güne kadar görev yaptığım Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne naklen geçiş yaptım. Bakanlığımızca İlimizdeki Altyapı, Yol, Kanalizasyon, Kültür Merkezleri, Kütüphaneler, Kazı Çalışmaları ve diğer işler için gönderilen ödeneklerin takibi ile ve harcamalarına yönelik iş ve işlemleri yapmakta iken istifa ederek Adalet ve Kalkınma Partisinden Karapınar Kasabası için Belediye Başkanı Aday Adayı olarak Müracaat yapmak üzere buradayım. Şahsım ve Kasabam adına hayırlı olsun diyorum.

 

            Devam eden bu seçim sürecinde gerek şahsım gerekse diğer aday adayı arkadaşlarımın, hangimiz aday gösterilirsek en iyi bir şekilde hizmet etmek için gayret ve çaba göstereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın, Aday Adayı olmak kişilerin en doğal Demokratik hakkıdır. Bu bir hizmet yarışıdır ve bu amaçla yola çıktığımı belirtmek isterim, Gençliğimden beri takip ettiğim Büyük Usta ve Dünya Lideri Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve ekibi içerisinde yer almak ve hizmet etmek bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalık içerisinde bulunmak ve hizmet etmek amacı ile bu göreve talip oluyorum. Aday olsam da, olmasam da Ak Partiye olan bağlılığım bitmeyecektir. Kırgınlık ve dargınlık olmadan huzur ve mutluluk içerisinde bir seçim sürecinin yaşanmasını temenni ediyor. 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Genel Mahalli Seçimlerin başta ülkemiz olmak üzere Milletimize Memleketimize ve Tüm insanlığı hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyor. Selam ve Saygılarımı sunuyorum.      31.10.2013             

 

Recep SOYLU
Karapınar Kasabası Ak Parti Belediye Başkanı Aday Adayı

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ne yaptın - 5 yıl önce
önceki döneminde ne yaptın ki şimdi konuşulacak.
tava yiyip oturdunuz.
Avatar
karapınarlı - 5 yıl önce
Belediye başkanı iken tekrar adayolup seçilemedin halk isteseydi seçerdi
Avatar
yarım kalan - 5 yıl önce
Geçmişte yapmış olduğu n yarim kalan faaliyetleri başkan olmanla birlikte yapacagina ve yeni guzel faaliyetlere imza atacagina inancimiz sonsuzdur rabbim yolunu acik eylesin hakkinda ve hakkımızda hayirli olanı versin selametle kal. ..
Avatar
nasip - 5 yıl önce
Hayırlısı olsun
Avatar
veysel - 5 yıl önce
recep bey istenmiyorsun artik birak su inadi git kayinpederin evince otur planlarini kur ;))
Avatar
hadi canım - 5 yıl önce
köyden gittin niye geldin hadi işine bak
Avatar
ilk ve son - 5 yıl önce
sevgili dostlar hem soylu, hem tiftik, hemde özgümüş için yazılan yorumlar içerisinde insanın nefsine hoş gelmeyen sözler sarfediliyor. yorum yapan tüm arkadaşlar, hizmete talip olmak cesaret işidir. geçmişte soylu yaptıklarını kendi cebinden yapmadığı gibi şimdi tiftik te cebinden yapmıyor. ne mutlu bizlere ki recep tayyip erdoğan adında bir başbakanımız var. bu görevi bu güne kadar birileri yüklendiği gibi otuz martta da yüklenecek biri elbet olacak. bu bu üç arkadaşta olabilir. bir başkasıda olabilir. ama şunu unutmamak lazım, ak parti olmazsa hem türkiye hem karapınar kaybeder. selam ve dua ile...
Avatar
sucu - 4 yıl önce
gençlere bırak recep efendi banakalırsan kazanamazsın yazık olur