banner461
banner195

Reklam Kokan Hareket Bunlar...!

AK Partili Nevşehir Belediye Meclis Üyesi Fatih Güneş'in bugün FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamalara MHP İl Başkanı Göksel Taşçı'dan anında cevap geldi.

Reklam Kokan Hareket Bunlar...!
06 Haziran 2015 Cumartesi 13:35

banner143
banner134
AK Partili Nevşehir Belediye Meclis Üyesi Fatih Güneş'in bugün FİB Haber Merkezine yaptığı açıklamalara MHP İl Başkanı Göksel Taşçı'dan anında cevap geldi.

MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı yapmış olduğu açıklamasında şunları ifade etti.Taşçı, AKP tarafından yapılan bu açıklamalar kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır.

Nevşehirspor'a Destek Kararı MHP nin Desteğiyle Geçti.

Taşçı, Tamda seçimlere bir gün kala alelacele Belediye Meclis gündemine alınan Nevşehirspor'umuza Destek konusundaki AKP Meclis Üyesi Sayın Fatih Güneş tarafından yapılan açıklamalar, MHP'ye rağmen değil iddiaların tam tersine MHP nin desteğiyle kabul edilmiştir.Bizim Nevşehirspor konusundaki hassasiyetlerimizi dünden bugüne tüm Belediye Meclisi Tutanaklarında da bulabilirsiniz dedi.

AK Parti Belediye Meclis Üyesi Fatih Güneş'in 3 MHP'li Belediye Meclis üyesi Nevşehirspor a Destek Kararaı için Ret oyu kullandı açıklamasının muhataplarından MHP'li Nevşehir Belediye Meclis Üyesi Yavuz Göncü de yaptığı açıklamasında Nevşlehirsporun üç beş kuruşluk yardımlarla bir yere varamayacağını özellikle seçimler arefesinde alelacele meclis gündemine alınan bu yardım talebinin samimiyetten uzak tamamıyla bir siyasi hareket olduğu düşüncesiyle bu kararı şahsi olarak almış bulunuyorum. Gerçekten Nevşehirsporun bir yere gelebilmesini istiyorlar ise, eğer samimiler ise takımımızı Nevşehir Belediye Spor olarak kendi bünyesine alınıp sahiplenilmesi gerekmektedir.Şahsımın Spora olan katkı ve düşüncelerim tüm sporçevresince malum spor kamuoyu tarafından bilinmektedir.Nevşehirspor un en son Suvermezkalesporla oynamış olduğu final maçına dahi teşrif etmeyen zihniyet tamda seçim arefesinde aldığı bu karar oldukça manidar ve tamamıyla siyasidir.Bu tutum ve zihniyetin Nevşehirspora hiçbir katkısı olmayacağı düşüncesiyle şahsi olarak böyle bir tepki kararı aldım.Fakat diğer MHP'li Meclis üyesi arkadaşlarımın destekleriyle Nevşehirsporumuz için destek kararı çıktı dedi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mecburen Gizli ... - 3 yıl önce
Göncüler de böyle bir kaç yiğit daha var.. Her zaman güçlünün değil doğrunun yanında olan.. Tebrikler Yavuz Göncü.. ayrıca Nevşehir Spor şu an halkın değil şahsın elinde .. Neden yardım yapılıyor anlamış değilim.. Halka ait olsun herkes yardım eder...