banner461
banner195

Rıdvan Köybaşı Resmi Başvurusunu Yaptı

Nevşehir Eski AK Parti Milletvekillerinden Rıdvan Köybaşı Nevşehir Belediyesi için Aday Adaylık resmi başvurusunu bugün Nevşehir İl Başkanlığına yaptı.

Rıdvan Köybaşı Resmi  Başvurusunu Yaptı
31 Ekim 2013 Perşembe 10:40

banner143
banner134

Rıdvan Köybaşı, Nevşehir AK Parti İl Başkanı Av.Kazım Sunar ve Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz e başvuru dosyasını teslim ederek " AK Partiye güveniyorum" dedi.

Nevşehir Belediye Başkanlığına yakışır olarak görev yapmaya talibim yenilikler Nevşehir e yakışır ve ben AK Partimizle Yenilikleriyle Nevşehir halkıma hizmet etmek adına teveccühlerle birlikte aday adayı oldum dedi.

AK Parti Nevşehir Görüşmelerimiz daha önce daha sık sürerken Ankara da olmam nedeniyle görüşmelerimiz seyrekleşti...

"Asla biz birbirleimize Rakip değiliz kimseyle aramızda Küslük yok,Belediye Başkanı ve Milletvekilleriyle daha önce daha sık görüşüyorduk Ankarada olmam nedeniyle tabi bu biraz seyrekleşti..."

Belediye Başkanı olursam vatadaşlarımızla görüşmelerimiz konusunda en ufak bir sıkıntı olmayacak.Telefonla dahil arandığımda mutlaka karşılarında şahsımı Rıdvan Köybaşı nı direkt görebilecekler.

AK Parti teşkilatlarında görev alan Belediye Başkanlarımız,Milletvekillerimiz,İl,ilçe yönetimi,Meclis üyelerimiz,il genel merkezi üyelerimiz hepsi birden teşkilat üyelerimizdir biz biribirimiize asla rakip değil hizmet adına gönüllü birer elçileriz herkes bizim kardeşimizdir dedi.Bu bir bayrak yarışıdır ve ancak görev değişimidir . 

Makamlar ilelebet oturulacak makamlar değildir Milletvekilliği de Belediye Başkanlığı makamıda hizmet makamlarıdır.Burada ikisininde biri yukarıda biri aşağıda gibi bir değerlendirme yanlış çünkü amaç her ikisisndede Halkımıza hizmettir.Bizler kadere inananlarız.Eğer kaderimizde Belediye Başkanlığı görevi yapmak varsa tüm dünya karşınızda olsa kimse engelleyemez tam tersi tüm dünya yanınızda olsa kaderde yoksa başkanlık olmaz..
Bizi herkes tanıyor ben değişmedim Rıdvan Köybaşı olarak neler yapabileceğimi de herkes biliyor.
Eğer bu görev olmassa biz yine Nevşehir de kopmamaız mümkün değil.

Memleketimize bayrak değişimi ve hizmet yarışında görev takdir buyrulursa bu görevi memleketimize en güzel şekilde yapmayı arzuluyorum. 

2014 Yerel seçimlerinin ülkemiz şehrimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.

Rıdvan Köybaşı nın Aday Adaylık Resmi Başvurusunun videosu birazdan FİB Haber.Com da olacak...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ADEMOĞLU - 5 yıl önce
ben seni istemiyorum belkide senin yüzünden akp ye oy veremeyeceğim gelirsen nevşehire yazık olur diye düşünüyorum
Avatar
ali - 5 yıl önce
Yav birakin bu isleri artik cagdas olun siyasi insanlari torpil yapan insan gibi gormeyin torpil yaparsan benimle iyi gecinirsen ooo super birak arkadasim hizmet varmi ona bak ridvan bey bu isi anlinin akiyla yapar nevsehir kabugundan cikar eminim park yapmakla bu isler olmaz allah yar ve yardimcin olsun ridvan bey
Avatar
muskara - 5 yıl önce
Allah esirgesin !!!
Avatar
NEVŞEHİR - 5 yıl önce
kazanan nevşehir olur inşaallah, hayirli uğurlu olsun.
Avatar
görelim ne olacak - 5 yıl önce
geçmişten ders almıştır umarım,ben değişmedim demektense geçmişten gerekli dersi aldım demesi onu yüceltirdi demekki hala bunu söyleyecek nefis olgunluğuna erişmemiş inşallah yağmurdan kaçarken doluya tutulmayız
Avatar
EREN - 5 yıl önce
sayin başakanim hayirli uğurlu olsun yolun bahtin açik olsun her şey gönlünce olsun başarilar.
Avatar
eski düşman - 5 yıl önce
hayırlı olsun nevşehirdeki bütün hizmetlerde katkın var. sadece gönülleri kazan,aday olursan % 60-70 oy alırsın.eski küsleri ara, nevşehirde 2 parti var ak parti ve ak parti küskünleri
Avatar
böyle - 5 yıl önce
timsah gözyaşları bunlar.