banner461
banner195

Saadet Partisi Avanos Belediye Başkan adayı Ali İhsan Sezer

Saadet Partisi Avanos Belediye Başkan adayı Ali İhsan SEZER Basın açıklaması yaptı.

 Saadet Partisi Avanos Belediye Başkan adayı Ali İhsan Sezer
04 Aralık 2013 Çarşamba 18:44

banner143
banner134

 Saadet Partisi Avanos Belediye Başkan adayı Ali İhsan SEZER Basın açıklaması yaptı.

 SEZER Açıklamasında;

Sevgili ve Muhterem Avanoslu hemşerilerim ağustos ayında  başlayıp bundan iki hafta öncesine kadar MHP Avanos Belediyesi Başkan aday adayı olarak sizlere kendimi tanıtmış ve de projelerimi paylaşmıştım. Maalesef bu çalışmalar MHP ile devam edemedi. Bende fikirlerimi, ideallerimi  ve de projelerimi en iyi şekilde uygulayabileceğim bir parti yani seçilebilmek için bir araç arayışına girdim. Geniş istişare ve düşüncelerden sonra bunu Saadet partisi ile yapabileceğim kanaatine vardım. Şimdi sizlere neden Saadet Partisi olduğunu anlatacağım:

İnsanların gönlünün her konuda bir ikincisi olur. Mesela; bir FB’li Fenerbahçe şampiyon olamıyor ise Galatasaray da olmasın Beşiktaş olsun der. Bir GS’lı da benim takımım şampiyon olamıyorsa FB olmasın Trabzon Spor olsun der. Veya İstanbul’da yaşamak isterim ama olmaz ise İzmir olsun ya da Antalya olsun der. Yani kendine en yakın gördüğü ikinciyi tercih eder.

Ben 1970’li yıllarda ülkemin o günkü şartları gereği tarafsız kalamayacağım için Ülkücülüğü tercih ettim. Öyle bir sevda idi ki Ülkücülük benim için ideolojiden de öte bir hayat tarzı oldu. O zamanlar ozan Arif’in şu beyitleri beynime öyle bir kazındı ki, hala beynimde ve kalbimin en güzel yerinde taht kurmuş vaziyettedir.

 

KANIMIZ AKSADA ZAFER İSLAMIN DEYİPDE ÇIKMIŞIZ YOLA

TÜRKLÜK GURUR VE ŞUURU İSLAM AHLAK VE FAZİLETİ DEMİŞİZ BİZ

MOSKOFUN FİKRİ MOSKOFUN OLSUN AMERİKANIN FİKRİ AMERİKANIN OLSUN

AVRUPA BİRLİĞİ AVRUPALILARIN VE DE SÖZDE LİBERALLERİN OLSUN

BENİMSE DERDİMİN TEK ÇARESİ VAR DOKTORUM TÜRK İLAÇ İSLAM OLACAK

 

Dün böyle düşünüyordum bugünde böyle yarında düşüncelerim aynı kalacak.  Türk islam sentezinden oluşan fikirlerimden, ideallerimden ve düşüncelerimden hiçbir zaman ödün vermedim ve de vermeyeceğim.

Milli görüşün fikir babası ve değişmez lideri Rahmetlik Prof. Dr. Necmettin Erbakan da bunları savunmuyormuydu.  O zatı muhteremde Amerikanın emreryalizmine İsrail siyonizmine ve de Avrupa Birliği sömürüsüne karşı çıkmıyormuydu.  O zat bu ülkenin insanlarına refahın, huzurun ve de kurtuluşun gerçek islamda olduğunu söylemiyormuydu.

Avrupa birliğine karşı Asya ve Afrika birliğini G8 projesini gerçekleştirmemiş miydi? . Türkiye’nin batılılaşmadan vazgeçip kendi özüne dönmesi gerektiğini Türk ve islam aleminin önderi olabileceğini söylememişmiydi.  Amerikan planı olan 28 Şubat tertibi ile partisi refahın ve faziletin kapatılmasından sonra o güne kadar milli görüşçü olduğunu söyleyen bir grup biz milli görüş göleğini çıkardık deyip AKP’yi kurarlar iken milli görüş çizgisinden ödün vermeyen, milli ve dini sahiplerine çıkan azınlık AKP’ye gitmeyip Saadet partisini oluşturmadılar mı?. SAADET PARTİLİ  kardeşlerim de benim gibi milli değerlerine sahip çıkıp yüce dinimiz olan islamı da çare olarak görmüyorlar mı?. Bunlar en az benim kadar Ülkenin bölünmez bütünlüğünü  ve de bağımsızlığını savunmuyorlar mı?.  Bütün bu ve buna benzer pek çok benzerlikten dolayı saadet partisini tercih ettim. Bunun yanı sıra bir CHP’li kadar Halkçıyım. Bu halk benimde halkım ve de HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR.

 

02.10.2013 tarihli Demokrasi Paketi ile ilgili yazdığım yazımda Türk milletini şöyle tarif etmiştim. Anadoluda, Doğu Avrupada, Kuzey Afrikada ve Batı Asyada yaşayan Müslüman ahalinin adı Türk milletidir. Ben ne kafatasçıyım nede ırkçıyım. Benim milliyetçiliğim kültür milliyetçiliğidir. 30 yıl yaşadığım Almanya da 7 yıl sendika başkanlığı yaptım. Bu dönem içerisinde yaptığım toplu sözleşmelerle elde ettiğim işçi hakları ile 3 defa Almanya’nın en iyi sendika başkanı seçilen ben İşçi partisi kadar işçi haklarını savunan, sosyalist değil ama sosyal olan en az onlar kadar milletini seven biri olarak ULUSALCIYIM.

 

Amma ve lakin DÖNEK DEĞİLİM, dünümü inkar etmedim; etmem ve de etmiyorum. SATILMIŞ DEĞİLİM;  Çünkü bu güne kadar beni satın alacak para tedavüle sunulmamıştır. HAİN hiç değilim, ne fikirlerime, ne de birilerine ve de vatanıma milletime, dinime ihanet etmedim. Ortada bir yanlış varsa onu ben yapmadım bana yapıldı.  Dün olduğu gibi bugünde aynı ideal, ideoloji ve de halkıma tüm milli değerlerime hizmet etmek aşkı ile  Büyük Saadet Partisi çatısı altında Avanos Belediye Başkanlığı hizmetine talibim. Cenabı Allah nasip eyler siz hemşerilerimde teveccüh gösterir beni seçerseniz İLKELİ, ADİL VE ADALETLİ BİR BAŞKAN OLACAĞIM. Ben fikirlerime taban tabana zıt olan AKP’ye BDP’ye ÖDP’ye TKP’ye ve Avrupa hayranı liberal bir partiye geçmedim. Kendim gibi düşündüğüne inandığım ve camiasında insana saygıyı, kollektif çalışmayı, kazanma hırsı ve idealiyle dolu olduğunu gördüğüm milli görüşün oluşturduğu  Büyük Saadet Partisindeyim. Bu amaçla temmuz 2013’de hazırladığım 25 projeyi açıklamaya devam edecek ve de seçildiğinde uygulayacağım. Beni ve Projelerimi izlemeye devam edin.

 

SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR.

ALLAHIN SELAMI ÜZERİNİZE OLSUN…

SAADET PARTİSİ AVANOS BELEDİYE BAŞKANI ALİ İHSAN SEZER…

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hacı Mustafa - 5 yıl önce
mhp'den istifa ettiğinde sana çok kızdım ve üzüldüm, fakat şu yazını okuduktan sonra sana hak veriyorum,oyum sana helal olsun.