banner461
banner195

Saadet Partisi İl divan toplantısı Nevşehir'de yapıldı

Saadet Partisi Nevşehir İl Başkanlığı Ocak Ayı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı, Parti Genel İdare Kurulu üyesi Haşim Özçelik'in de katılımıyla yapıldı.

Saadet Partisi İl divan toplantısı Nevşehir'de yapıldı
25 Ocak 2017 Çarşamba 21:05

banner143
banner134
Saadet Partisi Nevşehir İl Başkanlığı Ocak Ayı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı, Parti Genel İdare Kurulu üyesi Haşim Özçelik'in de katılımıyla yapıldı. 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Nevşehir İl Başkanı Ali Doğan Simit, ülkede ve dünyada son 25 yıl içerisinde meydana gelen gelişmeleri partililere aktardı. 

Saadet Partisi Nevşehir İl Başkanı Ali Doğan Simit yaptığı konuşmasında şunları ifade etti; "Saadet partisi Nevşehir il divan toplantımızı il SORUMLUMUZ Genel İdare Kurulu üyesi Haşim Özçelik'in katıldığı ve ilçe başkanları ile il,ilçe teşkilat yönetim kurulu üyelerimiz gençlik kolları kadın kollarımızında katıldığı OCAK ayı il divan toplantımızı yaptık.

Alemlerin rabbi cenabı ALLAHA sonsuz şükürler olsun tüm dava kardeşlerimize ve teşkilatımıza bu gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ne mutlu milli davada ayakları sabit kalanlara ne büyük bir nimet dün önceki gün hatta kırk yıl hatta kırk asır önce hak namına ne dendiyse bu günde değişmeden yalpa yapmadan mazeret üretmeden kılıf biçip kendi nefsine pay çıkarmadan bedeli ne olursa olsun D.8 islam birliği demek yürümesi için çaba göstermek iki günlük dünya menfaati için şekilden şekile girip köşe dönme makap rübbe almak koltuk kapma sevdasına kapılmadan diyorsa hakkın hakimiyeti ve Adil bir düzen kurmak yürütmek ve o yolda değişmeyen ve kıyamet sabahına kadar da değişmiiyecek olan iki cihan saadetimizi kazanmamıza vesile olacak bu davada nefesinin son takatine kadar çalışanlara Allahın rahmeti bereketi resulunün salat ve selamı üzerlerıne olsun cenabı Allah bizlere de nasip ettin.davası büyük olanın sevdasıysa büyük olur.

Dün ne dediysek bugün de onu söylemeye devam edeceğiz yarında hak namına gerekeni söyleceğiz ne kınayanın kınamasına nede aşalıyanların yani siz kimsiniz diyenlerin hor görenlerin yüzde kacsınız diyenlerin yok sayanların hakararet edip bizim dışımızdakı siyasi kurumlarla aynı yere koyup kendilerince haklı olduklarıni zannedenlerin bir dakika dahi eleştire tahamülü olmayanların kendi durumunu bir kez olsun sorgulamayıp hep çamur atanların Er yarın hak divanında belli olur "dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.