banner461
banner195

Saadet Partisi Nevşehir İl Başkanlığından Önemli Açıklama

Saadet Partisi Nevşehir il başkanı Ali Doğan Simityaptığı basın açıklamasında 14 temmuz 2013 pazar günü saat 18:00 de İstanbul Kazlıçeşmede yapılacak olan mitinge bütün kurum ve kuruluşları ve S.T.K.larını davet etti.

Saadet Partisi Nevşehir İl Başkanlığından Önemli Açıklama
12 Temmuz 2013 Cuma 17:38

banner143
banner134

 SAADET PARTİSİ NEVŞEHİR İL BAŞKANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI‏

Saadet Partisi Nevşehir il başkanı Ali Doğan SİMİT yaptığı basın açıklamasında 14 temmuz 2013 pazar günü saat 18:00 de İstanbul Kazlıçeşmede yapılacak olan mitinge bütün kurum ve kuruluşları ve S.T.K.larını davet etti.
      Seccadeni alda gel zalime karşı mazlumun sesi olan ve batıla karşı her fırsatta Hakkı haykırmaktan çekinmeyen Saadet partisi pazar günü İstanbul Kazlıçeşme meydanında düzenlenecek mitingle Mısır daki darbeyi telin  edecek 400 yakın S.T.K. nun desteklediği mitingde iftarlar açılaçak namazlar kılınacak ve tüm dualar Mısırlı müslümanlar için olacak.14 temmuz pazar günü Kazlıçeşme meydanında gerçekleşecek olan mitinge Türkiye nin 81 ilinden ve yurt dışından yüzbinlerin katılması bekleniyor.Bu mitinge bizde Nevşehir Saadet partisi il teşkilatı olarak İstanbul Kazlıçeşme meydanına katılacağız.Bu sıcak Ramazan ayında yapılacak olan mitingle batıya ve batıla göstereceğiz ki müslümanın akan göz yaşını bir çok ülkesinde yapılan zulüm,işkence,namus ve iffet kirliliğini her türlü insanlık dışı yapılan sırf inançlarından dolayı yakılan,yıkılan aç bırakılan her türlü baskıya maruz kalan bütün dünyanın gözleri önünde diri diri ateşe atılan kardeşlerimize destek olmak bir avuç olsun o ateşe su dökmek için İstanbul da  olacağız.
   Son olarak Mısır da yaşananlara batı darbe bile diyemedi bu darbenin arkasında ABD,İsrail ve AB var.Mısır da meşru iradeye el konulmuştur. Mursi göz altına alınmıştır.Bu asla kabul edilemez bir durumdur,bu darbeyi şiddetle kınıyoruz. Sadece söz söyleme değil,kıyıda köşede basit söyleşi ve eleştiri değil bu mitinglere fiilen katılmak madde ve manada yardımcı olmak en azından yanan ateşe karınca misali su taşımak lazım diye düşünüyorum.Bütün halkımızın duyarlı olacağına inanıyorum.14 temmuz pazar günü İstanbul Kazlı çeşme meydanına bütün halkımızı davet ediyorum,gitmek isteyenlerin Saadet partisi il başkanlığına müracaat etmesini rica ediyorum.Bu vesileyle bütün hemşehrilerimizin Ramazan ayını ve oruçlarını sağlık sıhhat içerisinde geçirmesi yapılan bütün ibadetlerin kabul olmasını Cenab ı Haktan niyaz eder,saygı ve selamlarımı sunarım.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Allah Yardımcınız Olsun - 5 yıl önce
gayretinizden dolayı tebrik ediyorum. allah yardımcınız olsun.
Avatar
ALİ ALTUNDAL - 5 yıl önce
yolunuz açiki̇olsun mi̇li̇görüşcüler i̇nşalah düşman çatlatin