banner461
banner195

Sadık Akıllı: Artık gençlere bırakacağım

30 yıldan bu yana 370 evler mahallesi muhtarlığı yapan Sadık Akıllı, bu dönem 30 mart 2014’te gerçekleştirilecek yerel seçimlerde gençlerin önünü açmak için Muhtar adayı olmayacağını açıkladı.

Sadık Akıllı: Artık gençlere bırakacağım
02 Ekim 2013 Çarşamba 13:51

banner143
banner134

 30 yıldan bu yana 370 evler mahallesi muhtarlığı yapan Sadık Akıllı, bu dönem 30 mart 2014’te gerçekleştirilecek yerel seçimlerde gençlerin önünü açmak için Muhtar adayı olmayacağını açıkladı.

Sadık Akıllı haber merkezimize yaptığı açıklamada "Artık gençlerin önünü açmak lazım, birazda dinlenmemiz gerekiyor. Elimizden gelen en iyi şekilde yıllarca bu millete hizmet ettik. Muhtarların daha iyi şartlarda hizmet edebilmesinin yolu açıldı, şartları iyileşti ama artık oda gençlere yarasın, biz de biraz dinlenelim." şeklinde konuştu.

Sadık Akıllı, halkın oylarıyla seçilerek sorumluluğu almanın önemli bir görev olduğunu, 30 yıllık süre zarfında kendisini seçen ve destekleyen herkese teşekkür ettiğini kaydetti. Muhtarlık görevini elinden geldiği kadar hakkıyla yapmaya çalıştığını dile getiren Akıllı, ömrümün sonuna kadar da Ürgüp’ün, Ürgüplüler’in ve muhtar arkadaşlarına yardıma hazır olacağını söyledi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.