banner461
banner195

Sağlamkardeş BBP'den istifa edip, Ak Parti'ye geçti

30 Mart Yerel Seçimlerinde BBP'den Nevşehir Belediye Başkan Adayı olan eski BBP Merkez İlçe Başkanı Fatih Sağlamkardeş, BBP’den istifa ederek AK Parti’ye katıldı.

Sağlamkardeş BBP'den istifa edip, Ak Parti'ye geçti
02 Haziran 2015 Salı 23:59

banner143
banner134
BBP Nevşehir Belediye Başkan adayı Fatih Sağlamkardeş'te AK Parti Dedi...

30 Mart Yerel Seçimlerinde BBP'den Nevşehir Belediye Başkan Adayı olan eski BBP Merkez İlçe Başkanı Fatih Sağlamkardeş, Büyük birlik Partisinde hala hazırda devam eden İl disiplin kurulu görevinden ve BBP den istifa ettiğini açıklayarak AK Parti saflarına geçtiğini açıkladı.

Sağlamkardeş'e AK Parti Rozetini Gizligider Taktı


30 Mart Yerel Seçimlerinde BBP'den Nevşehir Belediye Başkan Adayı olan eski BBP Merkez İlçe Başkanı Fatih Sağlamkardeş, 2015 genel seçimleri öncesinde ortaya çıkan tablodan duyduğu rahatsızlık nedeniyle BBP’den istifa ederek  AK Parti’ye katıldı. Sağlamkardeş'in rozetini, AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider taktı.

Sağlamkardeş istikrar ve güven için AK Parti'yi destekleyeceğini belirtti.....

30 Mart Yerel Seçimlerinde BBP'den Nevşehir Belediye Başkan Adayı olan eski BBP Merkez İlçe Başkanı Fatih Sağlamkardeş AK Parti ile zaten uzak değildi gönüllerimizide birleştirmiş olduk. AK Partimize ülkemize hayırlı olsun dedi.
Sağlamkardeş'i ilk kutalayanda AK Parti Nevşehir Milletvekili ve 25.dönem Milletvekili adayı Av. Ebubekir Gizligider ve AK Parti Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz oldu.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.