banner461
banner195

Sağlamkardeş BBP'den İstifa Etti AK Parti'ye Geçti...

30 Mart Yerel Seçimlerinde BBP'den Nevşehir Belediye Başkan Adayı olan eski BBP Merkez İlçe Başkanı Fatih Sağlamkardeş, BBP’den istifa ederek AK Parti’ye katılmasının ardından bugün bir basın açıklaması yaptı.

Sağlamkardeş BBP'den İstifa Etti AK Parti'ye Geçti...
03 Haziran 2015 Çarşamba 23:44

banner143
banner134
30 Mart Yerel Seçimlerinde BBP'den Nevşehir Belediye Başkan Adayı olan eski BBP Merkez İlçe Başkanı Fatih Sağlamkardeş, BBP’den istifa ederek  AK Parti’ye katılmasının ardından bugün bir basın açıklaması yaptı.

Sağlamkardeş BBP'ye İstifasını Sundu AK Parti'ye Geçti

BBP'den istifa etti


30 Mart Yerel Seçimlerinde BBP'den Nevşehir Belediye Başkan Adayı olan eski BBP Merkez İlçe Başkanı Fatih Sağlamkardeş, Büyük birlik Partisinden istifa ettiğini açıklayarak AK Parti saflarına geçtiğini açıkladı. İstifa Dilekçesini bugün Partiye teslim etti.AK Parti'ye Geçti...


Yaklaşan 7 Haziran Genel seçimleri öncesinde Yiğidimiz Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun en kadim dostu Yalçın Topçu gibi bende İstikrar sürsün Türkiye Büyüsün diyerek AK Parti saflarına geçmiş bulunuyorum. Ülkemizin birliği Milletimizin dirliği için Gerek 16 aylık Merkez ilçe Başkanlığı görevimde gerekse Nevşehir Belediye Başkanlık adaylık sürecinde Merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun davasına gücümün yettiğince elimden gelenin fazlasını yaparak maddi manevi fedekarlıklarda bulunarak en güzel şekilde temsil ettiğime inanıyorum.Bu süre zarfı içerisinde benimle bu davaya hizmet eden arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

İstifasını BBP Merkez İlçe Başkanı süleyman Özbek'e teslim eden Sağlamkardeş'e AK Parti rozetini AK Pati Nevşehir Milletvekili Adayı Av. ebubekir Gizligider taktı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.