banner461

Sağlık-Sen Nevşehir Şubesi'nden Milletvekili Açıkgöz'e Ziyaret

Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ü TBMM’deki makamında ziyaret etti.

banner503
Sağlık-Sen Nevşehir Şubesi'nden Milletvekili Açıkgöz'e Ziyaret
05 Temmuz 2019 Cuma 17:40

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz’ü TBMM’deki makamında ziyaret eden Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat ve yönetim kurulu üyeleri, Milletvekili Açıkgöz ile bir süre sohbet ettiler.

Sağlık-Sen Nevşehir Şubesi yöneticileri, sağlık alanında Nevşehir'e yapılan yatırımlardan dolayı Milletvekili Açıkgöz’e teşekkür ettiler.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de, Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat ve yönetim kurulu üyelerine Gazi TBMM’de ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduğunu belirterek, teşekkür etti.

Açıkgöz, Nevşehir'de her alanda olduğu gibi sağlık alanında da büyük yatırımlar yaptıklarını belirterek “Marka şehir Nevşehir’imiz, sağlıkta da marka şehirlerimiz arasındadır. Sağlık imkanlarımızla, sağlık turizmimizle kazanan Nevşehir; fedakar sağlık çalışanlarımıza da ayrıca teşekkürler.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.