banner461
banner195

Şahin Nevşehir Belediye Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi ve Nevşehir Esnaflarından Miktat Şahin Nevşehir Belediye Başkanlığına AK Parti’den aday adayı olarak bayramdan sonra resmi açıklamasını yapması bekleniyor.

Şahin Nevşehir Belediye Başkanlığına Adaylığını Açıkladı
02 Ağustos 2013 Cuma 17:43

banner143
banner134

Yine ilk olarak FİB Haber Merkezinde duyurduğumuz üzere,Nevşehir Belediye Başkanlığı için Mehmet Özkan ın aday adaylığı açıklaması sonrası bugünde edindiğimiz bilgilere göre Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyesi Miktat Şahin Nevşehir Belediye Başkanlığına AK Parti’den aday adayı olarak bayramdan sonra resmi açıklamasını yapması bekleniyor.

AK Parti’ye iltihak eden HAS  Parti’nin Nevşehir Kurucu İl Başkanlığına da yapan Miktat Şahin aynı partiden milletvekili birinci sıra adayı da olmuştu.

İTÜ Elektronik Mühendisliği mezunu Miktat Şahin halen Neşvehir’de  altın işiyle uğraşıyor. Evli olan Miktat Şahin, kung-fu da siyah kuşak sahibi. Bayramdan sonra partiye resmi başvurusun yapacağı öğrenilen Miktat Şahin, daha sonra NTSO Meclisinden de destek isteyecek.

Neşvehir konusunda daha şimdiden “projeler” ve “ sorunlara çözümler” , “ >Nevşehir’in Gerçek Tanıtım  Hamleleri “ gibi başlıklarda hazırlıklarını yapmaya başladığı öğrenilen Miktat Şahin’in AK Parti Genel Merkezi’nde üst düzey yönetimden de önemli destekleri olduğu biliniyor.

Aday adaylığını açıkladıktan sonra şehirde her sektör ve kesimle seri toplantılar yapacak olan Miktat Şahin ilk olarak medya mensuplarıyla özel bir toplantı yapıp, onlarla fikir alışverişinde bulunacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali - 5 yıl önce
yıllardır siyasetin içinde bulunan, kültürlü olması beyefendi kişiliği ve en önemlisi dürüst kişiliği ile tanıdığımız abimizi görmekten mutluluk duyarız. rabbim yar ve yardımcısı olsun
Avatar
Prof DR - 5 yıl önce
yakışır komşuya ,
kariyerli adaylar iyidir . mevcut başkan lise mezunu.
Avatar
Kılıncı - 5 yıl önce
Yok mevcut baskan da tıpkı Tuncer Gok gibi. Açıköğretim mezunu üniversitenin açığından yeni lise isti acik unv diyebilirsiniz
Avatar
şahin - 5 yıl önce
şahin sülalesi 5000 oyla arkanda amcaoğlu allah yardımcın olsun
Avatar
halit şahin - 5 yıl önce
nevşehirde 80 senedir sağ görüşlü siyasetin içinde bulunan şahin sülalesine yakışır helal sana arkandayız
Avatar
halit şahin - 5 yıl önce
nevşehirde 80 senedir sağ görüşlü siyasetin içinde bulunan şahin sülalesine yakışır helal sana arkandayız
Avatar
Mustafa Öğretmen - 5 yıl önce
çok isabetli olmuş.mithat şahin kardeşime gerçekten yakışır.özü-sözü bir,beyefendi,dürüst,vatandaşla iç içe,öz be öz nevşehirli,herkes tarafından sevilen bir kişiliğe sahip.dilerim adaylığı kesin olur ve ilimizin belediye başkanı olarak seçilir.duacıyız...
Avatar
hmsf - 5 yıl önce
inşallah seçilir, dürüst, zor ama bakalım.