banner461
banner195

Şahin, Yozgat ve Nevşehir Milletvekillerini Ziyaret Etti

Yozgat Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü aynı zamanda Nevşehirli değerli hemşehrimiz Yusuf Şahin, Yozgat Milletvekili Yusuf Şahin ve Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider'i ziyaret etti.

Şahin, Yozgat ve Nevşehir Milletvekillerini Ziyaret Etti
25 Şubat 2016 Perşembe 18:06

banner143
banner134
Yozgat Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü aynı zamanda Nevşehirli  değerli hemşerimiz Yusuf Şahin, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer ve Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider'i ziyaret etti. 

Yozgat Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf Şahin,Yozgat Milletvekili Yusuf Şahin ve Nevşehir milletvekili Ebubekir Gizligider'i Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki odalarında ziyaret ederek yeni dönem için başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 
Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Nevşehirli Değerli hemşehrimiz Sayın Şahin'i komşumuz Yozgat'ta ki başarılı çalışmalarıyla takip ediyoruz,kendilerini tebrik ederek bu nazik ziyaretleri içinde teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

İl Müdürü Yusuf Şahin'e nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Yozgat Milletvekili Şahin ise, yeni dönemde Yozgat'ın ihtiyaçlarını gidermek ve sorunlarına çözüm üretmek için gayret göstereceklerini ifade ettiler.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.