banner461
banner195

Seçim Bile Onlara Vız Geldi

Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partilerden bazılarının il başkanlarını bile Kamuoyu kendilerini ne tanıyor, ne de kendilerinin bu yönde bir gayretleri söz konusu.

Seçim Bile Onlara Vız Geldi
22 Kasım 2013 Cuma 09:23

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partilerden bazılarının il başkanlarını bile Kamuoyu kendilerini ne tanıyor, ne de kendilerinin bu yönde bir gayretleri söz konusu.

Geçtiğimiz günlerde yenilenen Valilik Protokol listesinde yer alan 6 isim oldukça dikkat çekiyor. Bu isimler arasında Alternatif Parti İl Başkanı Barış Gökpınar, Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Süreyya Baytürk, Emek Partisi İl Başkanı Ekrem Gerçeker, Hak ve Hakikat Partisi İl Başkanı Cuma Ali Ögütalan ve Halkın Yükseliş Partisi İl Başkanı Muammer Altun’u ilimiz kamuoyu tanımıyor.

İlimizde bazı siyasi partilerin Tabela Partisi olmaktan ileri gitmemesinin ardından adı geçen il başkanları da Evrak Üzerinde İl Başkanı olmaktan ileri gitmeyeceğe benziyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan ali - 5 yıl önce
ílimizde iktidar partisi il başkanı ve mecliste bulunan siyasi partilerin il başkanları ne karar etkinki digerleri neolacak