banner461
banner195

Sıra MHP ve CHP’de

AK Parti’nin Nevşehir’in tarihinde bir ilke imza 53 aday adayına ulaşmasının ardından gözler Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisine çevrildi. Bu partilerde en az 10’an aday adayı olması muhtemel görünüyor.

 Sıra MHP ve CHP’de
22 Şubat 2015 Pazar 12:16

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti’nin Nevşehir’in tarihinde bir ilke imza 53 aday adayına ulaşmasının ardından gözler Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisine çevrildi. Bu partilerde en az 10’an aday adayı olması muhtemel görünüyor.

Milliyetçi Hareket Partisinde şu ana kadar tek resmi başvuruda bulunan ve çalışmalarına devam eden isim Türk Eğitim-Sen eski Şube Başkanı Mustafa Uğur oldu. Önümüzdeki günlerde Sahir Solmaz, Mehmet Varol, Fazlı Koç, Sait Yüksel, Serkan Bedirhanoğlu, Alpaydın Erdoğlu, Emircan Ünlü gibi isimlerin önümüzdeki günlerde aday adaylığı başvurularını yapmaları bekleniyor.

Öte yandan çok büyük bir olasılıkla aday sıralamasını ön seçimle belirleyecek olan Cumhuriyet Halk Partisinde de aday adaylarının sayısı 2011 seçimlerine oranla fazla. Bülent Tekiner, Fahri Ertik, Hakim Demirci, Hamdi Aydemir, Mehmet Değirmenci, Mehmet Seyhan Duru ve bazı sürpriz isimlerin bu partiden aday adaylığı başvurusunda bulunacağı gözleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
neveşehirli - 3 yıl önce
varol bu gün açıklayacaktı ne oldu. kimi bekliyor açıklama yapmak için söylesin de bilelim.