banner461
banner195

Şişman’dan Birlik Çağrısı

Nevşehir’deki siyasi partiler arasında bayan milletvekili adaylarının en aktifi BTP birinci sıra Milletvekili adayı İkbal Şişman, ülkenin bütünlüğü için birlik çağrısında bulundu.

Şişman’dan Birlik Çağrısı
02 Haziran 2015 Salı 16:57

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’deki siyasi partiler arasında bayan milletvekili adaylarının en aktifi BTP birinci sıra Milletvekili adayı İkbal Şişman, ülkenin bütünlüğü için birlik çağrısında bulundu.

Şişman, “Bizler için önemli günlerin tüm İslam dünyasına hayırlar getirmesini diliyoruz.

Bu önemli günler birlik ve beraberliğimizin temini için bir fırsattır. Türk, Kürt, Çerkez, Laz, Alevi, Sunni bu topraklarda hepimiz Müslümanız. Dolayısıyla  bir ve beraber olmak mecburiyetindeyiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hulya konukseven - 3 yıl önce
Cok saygi deger ikbal hanim oncelikle sizi takdir ediyorum bir bayan olaram gurur duyuyorum sizinle izine giden nevsehirli vatandaslarimiza size oy kullanmalari icin calisma yaptim 5/6 kisiden soz aldim basarilariniz daim olsun ins Rabbim muaffak etsin hollandadan selamlar
Avatar
Afiş katlanmış önce ona baksın.. - 3 yıl önce
yağmur yağdığı için afiş katlanmış olabilir.önce ona bir baksın sonra birlik çağrısında bulunsun.hiç yakışık almıyor böyle büyük ciddi işlerle uğraşmak ikbal hanıma.