banner461
banner195

Sivil Toplum Örgütlerinden Ünver'e Coşkulu Destek

Seçime bir gün kala, Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver’e halkın ve sivil toplum örgütlerinin desteği giderek büyüyor.

Sivil Toplum Örgütlerinden Ünver'e Coşkulu Destek
28 Mart 2014 Cuma 14:14

banner143
Sivil Toplum Örgütlerinden Ünver'e Coşkulu Destek
İlgili Galeriye Git
banner134

 Seçime bir gün kala, Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver’e halkın ve sivil toplum örgütlerinin desteği giderek büyüyor. Bugünkü seçim gezisinde Ünver ve Milletvekilleri Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği’nde Türk Bayrakları ile büyük bir coşku içinde karşılanırken, aynı yakın ilgi ve destek Nevşehir Ziraat Odası’nda da görülmeye değerdi.

Türkiye’nin ve Nevşehir’in geleceği açısından da ciddi anlamda önem taşıyan 30 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, seçim gezisini bugünde devam ettirdi.

Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver , AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ,Ebubekir Gizligider, AK Parti İl Başkanı Kazım Sunar, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, AK Parti Belediye Meclis üyeleri ile partili grup ,Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyarette Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı  Ramazan Çiftçi, yönetim kurulu üyeleri ve dernek üyeleri tarafından Türk Bayrakları ile karşılanan Ünver ve Milletvekilleri, kendilerine gösterilen büyük coşku ile dernek binasına girdiler.

Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver kendilerine gösterilen yakın ilgi ve desteğe teşekkür etti. Ünver, 10 yıllık süre içerisinde bu devlet ve bu millet için ciddi bir bedel ödeyen şehit yakınları ile gazilerin bu onurlu ve sabırlı hareketlerinin hiçbir zaman unutulmaması gerektiğini bilenlerden biri olarak, şehit aileleri ile gazilerin her zaman yanında olduklarını söyledi. Ünver, şehit aileleri ve gazilerinin yaşanan son gelişmeleri en iyi değerlendiren kesimlerin başında geldiğini belirterek, yüreği vatan ve millet için çarpan gönül erlerinin kendileri ile bir ve beraber olduklarına inandıklarını ifade etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’ de ortak değerlendirmelerinde 30 Mart seçimlerinin Türkiye açısından taşıdığı değere ilişkin olarak bilgilendirmelerde bulundular.

Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı  Ramazan Çiftçi’de yapılan ziyaretten dolayı büyük bir sevinç ve onur duyduklarını belirterek, şehit yakınları ve gazilerin sorunlarının ortak anlamda çözümü yönünde Nevşehir Milletvekilleri ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’den büyük destek gördüklerini belirterek teşekkür etti.

Ünver ve AK Parti Milletvekillerinin daha sonraki ziyaret durağı Nevşehir Ziraat Odası Başkanlığı oldu. Kapıda oda başkanı Mustafa Ekiz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver ve Milletvekilleri’nin ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirten Ekiz, Nevşehir’de halen devam eden yatırımların devamlılığı ve istikrarın korunması gerektiği düşüncesi içerisinde olduklarını vurguladı.

Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hasan Ünver, Nevşehir’in tarım ekonomisi içerisinde önemli bir güç oluşturan patates üreticisinin sorunlarını yakından bildiklerini söyledi. Ünver, bu kapsamda milletvekilleri ile birlikte ortak bir çalışma başlattıklarını ve sorunu Türkiye Belediyeler Birliği yönetiminde de dillendirerek geçen yıl ciddi bir fiyat krizi yaşayan çiftçilerin ürettikleri ürünün piyasa değerinin çok üzerinde bir fiyat ile MEDAŞ’ın satın alınmasına katkı sağladıklarını vurguladı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gazi kemal - 4 yıl önce
başkan ramazan çiftçi beyi dernegi siyasete alet ettiği için allaha havale ediyorum.
Avatar
nevşehir - 4 yıl önce
ramazan ın zorlamasıyla geldikleri belli.bu insanı oraya getirmenin doğru bir tarafı olabilirmi.onları yerlerinde ziyaret etmek hayırlı olanı.samimiyet bu.
Avatar
ÖZ NEVŞEHİRLİ - 4 yıl önce
ramazan efendi senin oraya getirdiğin insanlarin evlatlarini şehit edilmesine emir veren barzani efendi ve şifan perverle kucaklaşan beraber şarki söyleyen göz yaşi döken kim......? yaziklar olsun
Avatar
hasan cenker - 4 yıl önce
Başka partiye destek olsaydı hoşuna giderdi dimi
Avatar
stk mı - 4 yıl önce @hasan cenker
stk ların siyasetle ne ilgisi var be siyaseti bilmosunuz yorum yapıosunuz ayıp be ayıp haydi nevsehır gönderelim şunları basımızdan lütfen varol diyelim artık öz be öz evladımız
Avatar
DOST TAVSİYESİ - 4 yıl önce
ramazan çiftçi bence akilli bi adamsa seçim günü ortada görünmesin,hele yeni çeşme okulunda asla görünmesin,insanlari tehditle oy alamazlar bunu oda seçiminde gördük,adam stk mi akp yalakasimi belli değil,haa o tokide halka ettiğin eziyet yeter...hesap zamani gelince görülecek....benden sana tavsiye sadece
Avatar
R.K - 4 yıl önce
bukadar yalakalik ters tepecek,ramazanin akp yalakasi olduğunu bi memleket anladi ama tokide tehditle oy toplama işi çikti,akilli ol ramazan...
Avatar
ramazan çiftci - 4 yıl önce
r.k ve dost tavsi̇yesi̇ yorumcular si̇zi̇ tehdi̇t etmekten cumhuri̇yet savciliğina verecem bakin o zaman tehdi̇t nasil olacak