banner461
banner195

Siyasal Ve Sosyal Reform Şart

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş. Türkiye’de Siyasal ve Sosyal reformun artık kaçınılmaz bir hal aldığını dile getirdi.

 Siyasal Ve Sosyal Reform Şart
05 Şubat 2015 Perşembe 16:24

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş. Türkiye’de Siyasal ve Sosyal reformun artık kaçınılmaz bir hal aldığını dile getirdi.

Milletin hakkını savunacak ve mazlumun hakkını kimseye yedirmeyecek bir hükümet özleminin Türkiye’de yaşayan tüm insanların en büyük beklentisi haline geldiğine değinen Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Karataş, “Başbakan Sayın Davutoğlu yolsuzluk araştırma komisyonu oluşturmalı ve eski defterleri açmalı. Devletin sırtından haksız kazanan kim varsa, hepsinin hesaplarını ele alıp, mallarını ve paralarını da sorgulayacak. Haksız bütün kazançları tespit edip, milletin malı haline getirmeli. Bir an evvel çıkmasını ve bu memlekette ne kadar hırsız varsa ortaya çıkarmasını, çalıntı mallara ve paralara el konmasını, hırsızların da hak ettikleri cezaya mutlaka çarptırılmasını bu millet özlemle bekliyor. Üç kuruşluk günlük çıkarlara tenezzül etmeyen fırıldaklık yapmayan mazlum milletimize sahip çıkacak, mazlumun hakkını zalimden alacak bir Hükümet özlenmektedir” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.