banner461
banner195

Siyaset Akademisi Eğitim Programına Kayıtlar Devam Ediyor

AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanlığı tarafından yürütülen ve “Lider Ülke Türkiye Yerel Yönetimler 4.” Programı olarak belirlenen Siyaset Akademisi'nin 4. etap eğitimleri 20 Eylül’de başlayacak.

Siyaset Akademisi Eğitim Programına Kayıtlar Devam Ediyor
13 Eylül 2013 Cuma 15:10

banner143
banner134

 SİYASET AKADEMİSİ EĞİTİM PROGRAMINA KAYITLAR DEVAM EDİYOR

AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanlığı tarafından yürütülen ve “Lider Ülke Türkiye Yerel Yönetimler 4.” Programı olarak belirlenen Siyaset Akademisi'nin 4. etap eğitimleri 20 Eylül’de başlayacak. Bu kapsamda  Siyaset Akademisi Eğitim Programına katılmak isteyenlerin başvuruları  18 Eylül Çarşamba günü mesai bitimine kadar  AK Parti Nevşehir İl Başkanlığına yapılabilecek. 
Türk siyasi hayatına farklı bir yapı ve anlayış kazandıran AK Parti’nin, her meslek grubundan  siyasete merak duyan kişilerin nitelikli bir şekilde siyasi alanda eğitimini amaçlayan Siyaset Akademisi Eğitim programının  4.sü,  20 Eylül 2013 tarihinde başlayacak. 
6 haftalık bir program dahilinde   gerçekleştirilecek olan Siyaset Akademisinde eğitim sunumları, akademisyenler ve yerel yönetimler konusunda tecrübeli  siyasetçiler tarafından verilecek.
AK Parti Siyaset Akademisi Nevşehir  İl Koordinatörü ve AR-GE Başkanı Edip Avşar yaptığı açıklamada bu yıl 4. sü  düzenlenecek  Siyaset Akademisi Eğitim Programına memurlarda dahil tüm vatandaşların katılabileceğini belirtti.
Hızla değişen ve gelişen Türkiye’de siyasi alanda da daha nitelikli ve seviyeli bir siyaset mekanizmasının sağlam bir alt yapı içinde sürdürülebilirliğinin sağlanmasına da ciddi katkılar sağlayacak eğitim sistemi ile Türk siyasetinin çağın her alanında gelişen ve modernleşen yapıya sahip olabileceği inancını taşıdıklarını vurgulayan Avşar  “ Türkiye’ye yeni bir bakış açısı getiren AK Parti, her alanda olduğu gibi siyasi alanda da reformist yaklaşımları ile bu alanda ilk çalışmaların önderliğini yapan kurumsal bir eğitim alanı da oluşturmuştur. Siyasetin de etkin sürdürülür olabilmesi , siyaset mekanizmasının eğitimli bireylerin çoğunluğu ile hedeflenen çizgiye ulaşabilecektir. Bu düşünceler ekseninde bu yıl  ‘Lider Ülke Türkiye Yerel Yönetimler 4’ eğitim çalışmaları İl Merkez ve İlçelerimiz dahil tüm halkımıza açıktır.  Bu eğitimlerimize isteyen devlet memuru kardeşlerimiz de katılabilecekler. 6 hafta süre ile devam edecek bu eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılara,  Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan katılım diploması verilecek. Siyaset alanına ilgi duyan tüm vatandaşlarımız  18  Eylül  Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar  AK Parti Nevşehir  İl Başkanlığımıza başvuruda bulunabilirler.  Kayıt ve sorularınızla ilgili olarak da  0384 214 14 50  parti sekretaryası ile iletişime geçebilir. Yerel Yönetimler konusunda kapsamlı bilgiye sahip olmak isteyen vatandaşlarımızı Siyaset Akademisi programımıza davet ediyorum" diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Selamün Aleyküm - 5 yıl önce
sayın ahmet taygurt, yerel seçimlerin yaklaşması nedeni ile akp tarafından düzenlenen siyaset akademisine katılmakla çok iyi etmiş ve yerinde bir karar vermişin.seni destekliyor ve herzaman yanındayım.uçhisar belediye başkanlığını senin yapacağına ve hattaa sen oalacağına yürekten inanıyorum.hattaa çok iyi bir belediye başkanı olacağına da kuşku duymuyorum.allah yar ve yardımcın olsun işin rast gelsin.
Avatar
Uçhisar - 5 yıl önce
ahmet kardeş; karakter,kişilik,dürüstlük,edep, terbiye,samimiyet,doğruluk,insanlık gibi bu vasıflar sizde var ve bunu sizde görüyorum.bazı belediye başkanlarından çok daha iyi bir belediye başkanı olacağınıza inanıyorum.uçhisarımıza şimdiden hayırlı olsun.
Avatar
Seçmen - 5 yıl önce
2014 yerel seçimlerin yaklaşması ve sizinde belediyi başkanlığını düşünmeniz bakımından bu poğrama katılmanız çok isabetli olmuş, sana sonsuz güvenimvar, inşeallah hayırlısı olur.ahmet taygur ismi uçhisar için iyi bir karar
Avatar
Vatandaş - 5 yıl önce
ahmet taygut'u belediye başkanlığında görmek isteriz.çünkü kişilk,karakter,vizyon ve beceri olarak bunu hak etmektedir.
Avatar
Uçhisarlı - 5 yıl önce
bülent uğral da kim? kimmmiş esnaf rumuzlu kişi uçhisarı tanıyan uçhisarın içinden biri uçhisarlının tercihi.şimdiden yalana dolana başladı rantçı bu.vardığı yerde: benisana seni çok iyi tanıyan biri gönderdi fikir alacağım diye kerkese aynı taktiği yapıyor.kardeş allah aşkına uçhisar bukadar basit ve ucuzmu yav.basiretsiz kimseler çıkıyor uçhisar lan daha öncee nerdedin rantt varllee uçhisarlı aptal değil
Avatar
LEGEND - 5 yıl önce
haber siyaset akademsi ile ilgili yorumlar ahmet beyle .. diğer aday adaylarida başvuru yapsin okulundna öğrensinler siyaseti
Avatar
esnaf - 5 yıl önce
birleştirici, objektif,genç,aktif,teşkilatcı,koltuktan güç alan değil güç veren bir vizyon sahibi bülent uğral yakışır.
Avatar
Turizimci - 5 yıl önce
esnaf kardeş sen kimsinde uçhisarı terk etmiş şimdiye kadar uçhisarı bilmeyen vatandaşı yakışır diye konuşuyorsun kendi adına kunuş uçhisarın adına konuşma.bülent uğral da kim allahını seversen uçhisarın işbirlikçi rantçılarla işi yok sen kendi işine bakk kardeşşş