banner461
banner195

Siyonistlerin Gözü Ülkemiz Üzerinde

Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, geçmişten günümüze devam ede gelen bu olayların altında güç kavgasından başka bir şey olmadığını ifade etti.

 Siyonistlerin Gözü Ülkemiz Üzerinde
16 Aralık 2014 Salı 16:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Şuurlu Öğretmenler Derneği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Aydemir, geçmişten günümüze devam ede gelen bu olayların altında güç kavgasından başka bir şey olmadığını ifade etti.

Aydemir, “Siyonist Güçler başta ülkemiz olmak üzere komşu ülkelerimizin güçlerine göz dikmiş durumda. Bütün bu yaşananların altında yatan bir başka gerçek Türkiye’yi bölgede yalnızlaştırmak istiyorlar. Hem içeriden, hem dışarıdan türlü türlü oyanlarla ülkemizi kaosa sürüklemek niyetindeler. 1980 öncesindeki gibi müslümanı müslamana kırdırmak en büyük amaçları. Ülke insanları olarak ve yöneticileri olarak bakış açımızı Kuranı Kerim’den kaynaklandırmalıyız. Böyle yapmadığımız her zaman yanlışlar yapmaya devam ederiz. Örneğin Suriye’ye bir bakın. Beşar Esed denilen adam bozulmuş bir din anlayışına sahip. Zira mülsüman bir devlet lideri kendi insanını öldürür mü?. Onun babası da öyleydi. Bunların Müslümanlıkla filan alakası yok. Kendi insanlarını, kendi topraklarını bombalıyor. Bakın biz Nevşehir’de Milli İradeye Saygı Platformuna destek veriyoruz. İşte zaman zaman ilçelerimizi gezdik, Ankara’ya gidildi. Biz burada bir partiyi desteklemek amacıyla bunları yapmadık. Bütün bu girişimlerimizin altında Ülkemize sahip çıkmak fikri vardı. Ve ülkede yaşayan herkese sesleniyorum; Ülkemize Sahip Çıkalım” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Suursuz ogretmen - 3 yıl önce
halusinasyon gordugunuz bellide neyin kafasini yasiyor bunlar??
Bonzai olabilir :))
Avatar
kale - 3 yıl önce
çok da şuurlu bulmadım sizi...
Avatar
MONAROSA - 3 yıl önce
Sizin gibi uyuyan nesili uyandırmaya çalışan bir zihniyetin kafasını yaşıyor dostum. Tarihini bilmeyen okumayan bi neslin de sizin gibi düşünöesi gayet doğal...
Avatar
Suursuz - 3 yıl önce
hehe sen mezari tasi okumaya dewam et birak bende suursuz kalim :))