banner461
banner195

Solmaz, MHP’den Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Sahir Solmaz MHP Genel Merkezine 25. Dönem Milletvekilliği seçimleri için aday adalık başvurusunu yaptı.

Solmaz, MHP’den Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı
14 Mart 2015 Cumartesi 22:00

banner143
banner134

 Milliyetçi Hareket Partisi’nde Sahir Solmaz MHP Genel Merkezine 25. Dönem Milletvekilliği seçimleri için aday adalık başvurusunu yaptı.MHP İl Başkanlığında hafta içi düzenlemiş olduğu basın toplantısı ile Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Sahir Solmaz, MHP Genel Merkezi’ne resmi müracaatını yaptı. Solmaz burada yaptığı açıklamada, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin hayırlı olmasını temenni ederken, MHP’den milletvekili aday adaylık başvurusu yapan aday adaylarına da hayırlı olmasını diledi.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehir - 3 yıl önce
sayın sahir solmaz bey cok iyi bi mhp li olabilirsiniz ama yıllardır aday oluyorsunuz sonuç olarak mhp yi nevşehirde bitiriyorsunuz topaklıdan bile oy çıkmıyor size. belediye seçimlerindeki il genel meclis oyu olan 55 bini varol aldı siz gelirseniz diğerinde olduğu gibi 15 bine düşer bu oy. partinin önünü tıkamayın gidin büyük şehirlerden aday olun
Avatar
seçmen - 3 yıl önce
kesin akp nin adamı sahir solmaz her seçim gelip mhp oylarını düşürüp gidiyor
Avatar
CCC - 3 yıl önce
sahir beye hayırlı uğurlu olsun.onu milletvekili olarak görmek isteriz.