banner461
banner195

Sorunumuz Yok, Binamızı Açıyoruz

Nevşehir’de yeniden teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Bağımsız Türkiye Partisinin İl ve Merkez ilçe binasının bu hafta açılacağı bildirildi.

Sorunumuz Yok, Binamızı Açıyoruz
09 Eylül 2013 Pazartesi 11:31

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de yeniden teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Bağımsız Türkiye Partisinin İl ve Merkez ilçe binasının bu hafta açılacağı bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Abdurrahman Çavuş, geçtiğimiz günlerde basında yer alan maddi imkanlarının il ve merkez ilçe binasını hizmet sokmak için yeterli olmadığı yönündeki haberin tam olarak doğruluk derecesinin bulunmadığını ifade etti.

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Merkezinin de maddi desteğiyle bu hafta içerisinde Ahiler Kalkınma Ajansı Bölge Müdürlüğü binasının hemen karşısında kiraladıkları il ve merkez ilçe binasını hizmete açacaklarını söyleyen İl Başkanı Abdurrahman Çavuş, ilçelerde teşkilatlanma çalışmalarının da hızla devam ettiğini söyledi.

Nevşehir’de aktif bir siyaset çalışması içerisine girmeyi düşündüklerini de kaydeden Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı Abdurrahman Çavuş, çalışmalarıyla ilgili bundan sonraki süreçte basın yayın kuruluşlarına daha etkin bir şekilde bilgi verileceğinin de altını çizdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce
allah selamet versin haydar baş'ın çok güzel fikirleri var, rusya ekonomi projesini dikkate aldı, gerçekten müslüman adam denilecek biri olarak görüyorum fakat bizim müslümanlar neden itibar etmiyorlar onu anlayamıyorum acaba yalan söyleyemiyor onun içinmidir.