banner461
banner195

SP Bombayı Patlatacak!

AK Parti’de, Milliyetçi Hareket Partisinde, Cumhuriyet Halk Partisinde Milletvekili aday adaylarının belirlenmesi aşaması geçip neredeyse aday belirleme sürecine girilirken Saadet Partisi asıl bombayı patlatacak. Henüz tek bir aday adayını bile kamuoyuna duyuramayan partinin tam 11 aday adayı varmış.

 SP Bombayı Patlatacak!
10 Mart 2015 Salı 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) AK Parti’de, Milliyetçi Hareket Partisinde, Cumhuriyet Halk Partisinde Milletvekili aday adaylarının belirlenmesi aşaması geçip neredeyse aday belirleme sürecine girilirken Saadet Partisi asıl bombayı patlatacak. Henüz tek bir aday adayını bile kamuoyuna duyuramayan partinin tam 11 aday adayı varmış.

Geçtiğimiz günlerde bir ziyaret esnasında ortaya çıkan Saadet Partisi il başkanı Ali Doğan Simit ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri “Gazeteci Arkadaşımız duymasın” diyerek başladıkları söze partiden 11 Milletvekili aday adayı bulunduğunu söyleyerek devam ettiler.

Başta uzun süredir açıklamalarıyla aday adaylığını kamuoyuna yavaş yavaş duyuran İbrahim Çakır olmak üzere, Şevki Gedik, Merve Işık, Bayram Ülger, Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi gibi isimlerin Saadet Partisinden Milletvekili aday adayı olacağı ifade ediliyor.

Bu arada kamuoyundan sır gibi saklanan SP’nin ittifak arayışlarının sonuçlanması ile söz konusu isimlerin Nevşehir kamuoyuna duyurulması da bekleniyor.

Bu arada CHP Nevşehir’de 7 aday adayını ancak bulabilirken, Saadet Partisin hangi iddiaya ve hangi günümüz gerçeklerine güvenerek o kadar aday adayını çıkaracağı da belirsizliğini koruyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fanu - 3 yıl önce
Ben biliyom söyliyim Abdullah gül ha ha ha
Avatar
mucahit - 3 yıl önce
sen gül ha ha ha tilkinin dönüp dolaşacağı yer milli selamet ha ha ha
Avatar
komik - 3 yıl önce
katil esedin dostları siziii