banner461
banner195

SP de İl Divanı Aday Adayları İçin Toplanıyor

Saadet Partisi yaklaşan yerel seçimler öncesinde il, ilçe ve beldelerde belediye başkan aday aylarını il divan toplantısında masaya yatıracak.

 SP de İl Divanı Aday Adayları İçin Toplanıyor
24 Eylül 2013 Salı 10:27

banner143
banner134

 SP de İl Divanı Aday Adayları İçin Toplanıyor

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi yaklaşan yerel seçimler öncesinde il, ilçe ve beldelerde belediye başkan aday aylarını il divan toplantısında masaya yatıracak.

Edinilen bilgiye göre bugün akşam saatlerinde parti il binasında düzenlenecek olan toplantı da hem partinin son dönemdeki çalışmaları gözden geçirilecek, hem de yaklaşan yerel seçimler öncesinde Saadet Partisinden il merkezi, ilçe ve beldelerde belediye başkan aday adaylığına talip isimler gözden geçirilecek.

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, il genelinde, başta il merkezi olmak üzere tüm ilçe ve beldelerde Saadet Partisinin Milli Görüş çizgisine uygun belediye başkan aday adayları çıkaracağını belirtmişti.

Siyasi çalışmalarına hız vermeyi kararlaştıran il yönetimi ve ilçe yönetimlerinin Saadet Partisinden ilçe ve beldelerinde belediye başkan adayı olmak isteyenleri bu toplantıda ele alarak değerlendirmede bulunması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
BAŞARILAR SAADET PARTİSİ - 5 yıl önce
saadet partisinin bu seçimlerde çıkaracağı güçlü adaylarla, yıpranan iktidar partisi elindeki belediyeleri kazanma şansı var. milli görüş'e başarılar diliyorum.