banner461
banner195

SP Esnaf Ziyaretlerine Ağırlık Veriyor

Saadet Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Çakır ve partili heyet il merkezindeki esnafları ziyaretlerini sürdürüyor.

SP Esnaf Ziyaretlerine Ağırlık Veriyor
22 Mart 2014 Cumartesi 17:05

banner143
banner134

 SP Esnaf Ziyaretlerine Ağırlık Veriyor

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Çakır ve partili heyet il merkezindeki esnafları ziyaretlerini sürdürüyor.

Belediye Caddesi üzerindeki esnafları ziyaret eden ve esnaflardan Saadet Partisine destek isteyen Nevşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Çakır, Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit ve İl genel meclisi üyesi adayı Bektaş Taşdemir ziyaret edilen her noktada projelerinden de bahsetti.

Belediye Caddesinin son dönemlerde özellikle kale ve civarındaki yerleşim alanlarının boşaltılması ile terk edilmiş bir görüntü içerisine büründüğünü söyleyen İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Akşam 8’den sonra bu caddeye girmeye adam korkuyor” ifadelerinde bulundu.

Caddenin yeniden canlandırılması için çeşitli girişimlerde bulunacaklarını kaydeden İl Başkanı Ali Doğan Simit’e destek veren Nevşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Çakır’da seçilmeleri durumunda bu caddenin yeniden eski canlı günlerine dönmesi için ne gerekiyorsa yapacakları sözünü verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.