banner461
banner195

SP Kadın Kollarından Güçlü’ye Ziyaret

Saadet Partisi kadın kolları Başkanı Dilek Selvi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı, Nevşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi Avukatı Fatma Aysun Sağdıç Güçlü’yü ziyaret etti.

 SP Kadın Kollarından Güçlü’ye Ziyaret
05 Mart 2015 Perşembe 22:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi kadın kolları Başkanı Dilek Selvi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı, Nevşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi Avukatı Fatma Aysun Sağdıç Güçlü’yü ziyaret etti.

Son dönemlerde ülkemiz genelinde artan kadına yönelik şiddet ve ilimizde de her geçen yıl artış gösteren boşanmalarla ilgili gerçekleştirilen sohbette Kadına Yönelik Şiddete karşın hukuki olarak bayanların haklarını nasıl savunmaları gerektiği, boşanmaların nedenleri ve önlenebilirliği konularında AK Parti Nevşehir Milletvekili aday adayı, Nevşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi Avukatı Fatma Aysun Sağdıç Güçlü’den bilgiler alan Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri konularla ilgili çeşitli sorularda yönelttiler.

Ziyaret esnasında SP Kadın Kolları başkanı Selvi, kendilerini son derece sıcak ve ilgili bir şekilde karşılayan Güçlü’ye teşekkür etti.


 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sami - 3 yıl önce
Akp ye oy isteyin da