banner461
banner195

SP: Milli Çözüm Dergisiyle Alakamız Yok

Saadet Partisi il başkanlığı üyelerini Milli Çözüm Dergisinin Ülke ve ilimiz genelindeki bir takım etkinlikleri konusunda uyardı.

SP: Milli Çözüm Dergisiyle Alakamız Yok
14 Mart 2013 Perşembe 18:01

banner143
banner134

 Milli Çözüm Dergisi adı altında yürütülen bir takım çalışmalarla Saadet Partisinin hiçbir alakası bulunmadığının belirtildiği uyarı da, Partililerin bu konuda yapılan çalışmalara itibar etmemeleri istendi.

Saadet Partisi İl Başkanlığından konuya dair yapılan açıklamada, “Milli Çözüm Dergisi yazarları etrafından toplanan bir takım kişiler ve bunlar tarafından ne amaçla yapıldığı belirsiz faaliyetlerin teşkilatımız ile hiçbir alakası bulunmamaktadır” denildi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
HALİL KAYA - 5 yıl önce
saadet partisinin zavallı şuursuz takımı yine israille abd ile uğraşmayı bırakmış, yıllardır milli görüşün savunuculuğunu canla başla yapan gerçek milli görüşçüler olan milli çözüm ekibiyle uğraşıyor. ee korkunun ecele faydası yok. pisliğinizde boğulacaksınız. hocamıza ve teşkilat mensubu kardeşlerimize attığınız iftiralardan dolayı başta oğuzhan asiltük ve avanesi bunun hesabını vereckler.
Avatar
ERSİN - 5 yıl önce
hali̇l beye katiliyor ve eklemek istiyorum. saadet parti̇si̇ en güçlü muhalefet görevi̇ni̇ yeri̇ne geti̇rmesi̇ gereki̇rken neden hala daha fi̇tne oluşturacak konulara meyi̇l edi̇yor. ülke elden gi̇di̇yor vatan sahi̇psi̇z durumda ama saadet parti̇si̇ oğuzhan asi̇ltürk şevket kazan ve bazi yalaka takimin i̇taat bi̇at söylemleri̇yle teşki̇lati bi̇ti̇rme noktasinda mücadele edi̇yor. vallahi̇ mi̇lli̇ çözümde olmazsa ülke ve dünya gerçekleri̇ni̇ okuyacağimiz bi̇r yayina raslamak zor artik. bu hassas yaklişimlarindan dolayi mi̇lli̇ çözüm eki̇bi̇ne teşekkür edi̇yori̇ saadet parti̇si̇ni̇n önünü dahi̇ görmekten yoksun zavalli mensuplarinada allah islah etsi̇n di̇yorum.
Avatar
ERCAN ASLAN - 5 yıl önce
sayin saadet il başkani bana iki yildir milliçözüm geliyor okuyorum erbakan hocanin cizgisinden hiç şaş madilar acaba şuan saadet partimi değiştiki bu açiklamayi yaptin ..
Avatar
ALİ MUTLU - 5 yıl önce
sayin il başkani siz ve sizin gibi zatlar milli görüşün ne olduğunu halen anlayamamişsiniz milli çözümü ise anlayacak akliniz hiç olamaz şuan lider diye biat ettiğiniz uyuzhanin müritlerinden ancak bu açiklama beklenir akp ile hoş vakit geçirin szi gidi siziler....
Avatar
ismail kaya - 5 yıl önce
bu saadetlileri anlayamadım onlarda erbakanı anlayamadılar