banner461
banner195

SP Nevşehir Heyeti Ankara Genel Merkez Ziyareti

Saadet Partisi Nevşehir heyeti Ankara’da Parti genel merkezini ziyaret etti.

 SP Nevşehir Heyeti Ankara Genel Merkez Ziyareti
16 Mart 2015 Pazartesi 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Nevşehir heyeti Ankara’da Parti genel merkezini ziyaret etti.

20 Kişilik Bir Ekiple Ankara’ya yapılan ziyareti değerlendiren SP Nevşehir Milletvekili aday adayı İbrahim Çakır, “Ziyaretimiz Neticesinde  Adaylık Temayül Yoklamasından Başarıyla Nevşehir’e Dönmüş Bulunmaktayız. Tüm Heyecanımız Ve Projelerimizle Nevşehir’imize Ve Türkiye’mize Fırsat Verilirse En Üst Düzeyde Hizmet Etmeye Söz Verdik, Verdiğimiz Sözün Sonuna Kadar Takipçisi Olmaya Devam Edeceğiz.

Gecemizi Gündüzümüze Katarak Yapmış Olduğumuz Çalışmalara Destek Veren Halkımıza Teşekkürü Bir Borç Bilir, Milli Görüşe Daha Fazla Sahip Çıkmalarını Temenni Ederim. Eski Yeni Milli Görüşçü Diye Bir şey Kabul Edilemez Bir Durumdur. Çünkü Milli Görüş Düşünceleri Fikirleri Söylemleri Ülkemiz Ve İslam Alemi İçin Aziz Milletimizin Özüdür. Gerçek Kimliğidir.

Vatan Sevdasıyla Yanıp Tutuşan İnsanların Buluştuğu Ortak Değeridir. Çıktığımız Bu Kutlu Yolda Hak Davanın Ve Aziz Milletimizin Çıkarlarını Sonuna Kadar Savunmaya, Hakkı Hak Bilip Emanetinizi Yedi Emin Kabul Ederek Yolumuzdan Dönmeyeceğimize Söz Veriyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sayin - 3 yıl önce
Sayin cakir hazir gitmisleyin deseydinya sayin baskan millet artik sizlerde bikti genc dinanik insanlari istiyor diye koca davayi yerle bir ettiniz yeter artik
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
yıllardır refah partisine yapılan iftiraları şimdi onlarla bir olup akpartiye yapıyosunuz sayın çakır yakında başlarsınız akpartiye sataşmalara başkada bişey bildiğiniz yok zaten butür konuşmalaranız milletten çok tepki alıyor siz aynen devam edin