banner461
banner195

SP’den Aday Tanıtım Toplantısı

Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de Büyük Birlik Partisi ile ittifak halinde 7 Haziran seçimlerine giren SP-BBP İttifakı Nevşehir’de adaylarını tanıttığı bir toplantı düzenledi.

 SP’den Aday Tanıtım Toplantısı
16 Nisan 2015 Perşembe 23:59

banner143
Nevşehir SP’den Aday Tanıtım Toplantısı
İlgili Galeriye Git
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de Büyük Birlik Partisi ile ittifak halinde 7 Haziran seçimlerine giren SP-BBP İttifakı Nevşehir’de adaylarını tanıttığı bir toplantı düzenledi.

Toplantıya Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, BBP İl Başkanı Şerafettin Karataş, SP-BBP İttifakının Nevşehir Milletvekili adayları Uğur Keleş ile Abbas Büken ve Partililer katıldı.

Toplantıda konuşan Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, SP-BBP ittifakının halk tarafından büyük bir teveccüh gördüğüne dikkat çekti.

Karataş, “Büyük Birlik Partisi ve Saadet Partisi olarak bir ittifak oluşturduk. 12 Yıldır Kardeşlik ruhunu kaybetmiş olan bu milletimizin bu fırsatla birlikte kardeşlik ruhunu yeniden tesis edeceğine inanıyorum. Bugünkü hükümetin birbirini tutmayan açıklamalarını hepimiz görmekteyiz. Fazla bir söze gerek yok, bu sinerji ile birlikte güzel şeyler olacağına inanıyorum. Bu ittifak milletimizin gönlünde taht kurmuştur. İkinci sırada bulunan Milletvekili adayı arkadaşımız Ali Kolbaşı aynı zamanda parti genel merkezimizde de görev yapıyor. O nedenle bu toplantıya katılamadı. İleriki günlerde seçim çalışmalarımıza bizzat katılacak” dedi.

Saadet Partisinin Milli Görüşü temsil eden tek parti olduğuna vurgu yapan İl Başkanı Ali Doğan Simit ise; “Önümüzdeki bir geminin batması ya da batmaması kadar açık bir seçim var. 7 Haziranda Allah’ın izniyle güzel şeyler olacak. Dünya Müslümanları içinde bu seçim büyük önem taşıyor. Seçimin Vatanımıza, Milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. Milli ittifak gerekliydi. İnanan insanların temennisi bu idi. Bunu biz iyi değerlendireceğimize inanıyorum. Halkımıza istediği ve özlediği günleri yeniden yaşatmak istiyoruz. Biz namaz kılan köleler olmayacağız. Bu seçimde bunu göstereceğiz. 8 Haziran’da Allah’ın izniyle meclise gireceğiz. Türkiye’de kimlerin neler oynamak istediğini de açıkça ortaya koyacağız” açıklamalarında bulundu.

Toplantıya katılan SP-BBP İttifakının Nevşehir Milletvekili adayları Uğur Keleş ve Abbas Büken yaptıkları konuşmalarla parti mensuplarına kendilerini tanıttılar ve 7 Haziran seçimlerinin ülkemiz ve ilimiz açısından büyük önem taşıdığını dile getirdiler.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
a.özbek - 3 yıl önce
allah yolunuzu açık etsin.
Avatar
Esnafin sözü - 3 yıl önce
Insaallah milli ittifak meclise girecek ve Hakkin davasi olan milli gorus once ahlak ve maneviyat diyecek.faizsiz bir duzen istiyoruz diyecek,adil duzen diyecek,kureselÇüüslerin oyunu bozulacak!!!
Avatar
Ali Baykara - 3 yıl önce
allah cc yolunuzu acik etsin yar ve yardimciniz olsun. hakkin hakim oldugu sefkat ve merhamet yolu adil düzenin hayata hakim oldugu kutlu dava nin degerli adaylari kinayanlarin kinamasina aldirmadan hakki tebligde bereketli calismalar dileklerimle. almanyadan tüm kalbimle dualerimla sizlerleyim
Avatar
yorum - 3 yıl önce
bu özbek çok hızlı ülkücü idi niye saadetçi oldu acaba
Avatar
keşkee - 3 yıl önce
keşke burda mhp de olsaydı allah yinede hayırlısını versin sizinle gurur duyuyoruz türk islam aleminin beklenenlerisiniz inşallah mecliste olursunuz
Avatar
varol - 3 yıl önce
Mhp ve chp sizinle gurur duyuyor.
Avatar
Keşke - 3 yıl önce
Bdp chp de olsaydı parelel de var oh suyundanda koy
Avatar
yazık - 3 yıl önce
hdp bdp ile şuan kim kol kola yürüyo halk bunu zatn biliyor sen orda kafanı takma :) bide paralel demişisin paralel ne desem bilemicek adamsın siz o paralel dediğinizle 12 yıl el ele gezdiniz buda 2 olsun:) burası yerel basın nevşehir halkının bi kısmı görüyor burayı yani kendini güldürme