banner461
banner195

SP’li Kadınlardan Eğitim-Bir-Sen’e Hayırlı Olsun Ziyareti

aadet Partisi Kadın Kolları Başkanı ve beraberindeki heyet Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şubesine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 SP’li Kadınlardan Eğitim-Bir-Sen’e Hayırlı Olsun Ziyareti
11 Aralık 2014 Perşembe 16:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı ve beraberindeki heyet Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şubesine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Dilek Selvi ve beraberindeki Yönetim kurulu üyeleri bir süre ilimiz ve ülkemiz eğitimine dair sohbette bulundu.

Sohbet esnasında son milli eğitim Şurası ve başörtülü öğretmenlerin ve öğrencilerin durumu hakkında da sorular yönelten Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Selvi, geçtiğimiz günlerde yapılan olağan genel kurulun ardından yeniden Başkanlığa seçilen Mustafa Özdemir ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyelerine yeni dönemde başarılar diledi.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir’de ziyaretlerinden dolayı Saadet Partisi kadın kolları başkanı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sadetli mustafa - 3 yıl önce
şimdi ortaya çıktı sadetli hanımlar saadet partili mustafa özdemir ve yönetimdeki saadet partililerle el ele çalışıyorlar