banner461
banner195

SP’nin Hevesi Kursağında Kaldı

Saadet Partisi Nevşehir’de belediye çıkaramayan siyasi partiler arasında yer aldı. Partinin kazanmasına kesin gözüyle baktığı adaylar da beklenenin altında kaldı.

SP’nin Hevesi Kursağında Kaldı
31 Mart 2014 Pazartesi 18:49

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Nevşehir’de belediye çıkaramayan siyasi partiler arasında yer aldı. Partinin kazanmasına kesin gözüyle baktığı adaylar da beklenenin altında kaldı.

Yerel seçim sürecinde iddialı açıklamaları ile dikkat çeken Saadet Partisinin Nevşehir Merkez Belediye Başkan adayı İbrahim Çakır, anketlere göre MHP ve Saadet Partisinin il merkezinde önde gittiğini bile iddia etmişti. Ancak seçim sonuçlarına göre bırakın Milliyetçi Hareket Partisi ile çekişmeyi ilk üç siyasi parti arasına bile giremedi Saadet Partisi.

Öte yandan Gülşehir Merkez, Avanos Merkez, Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar gibi yerleşim merkezlerindeki adaylarına umut bağlayan Saadet Partisi, bu yerleşim merkezlerinde de iktidar ve muhalefet partilerinin çekişmesine yenik düştü.

Avanos ilçesinde Saadet Partisinin bu dönemde kendisine güven duyduğunu ve aylar öncesinden projelerini bile açıklayarak ilçe halkına büyük bir güven verdiğini kaydeden Saadet Partisinin Avanos belediye başkan adayı Ali İhsan Sezer hüsranı yaşayan aday oldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kerime - 4 yıl önce
Bir sadat partili olarak size vermedim bir daha vermem feto erbakan hocaya yapmadığını bırakmadı siz akp ye karşı onun yanında yer aldınız y azıklar olsun