banner461
banner195

SP’nin Kavak Adayı Yusuf Erdoğan

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere hazırlanan Saadet partisinde belediye başkan adayları bir bir açıklanıyor.

SP’nin Kavak Adayı Yusuf Erdoğan
18 Kasım 2013 Pazartesi 11:16

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere hazırlanan Saadet partisinde belediye başkan adayları bir bir açıklanıyor.

Nevşehir merkez belediye başkan adayını ve ilçe – belde belediye başkanlarını önümüzdeki günlerde toplu bir aday tanıtım töreni ile kamuoyuna sunmaya hazırlanan Saadet Partisinin merkeze bağlı Kavak kasabasındaki belediye başkan adayı Yusuf Erdoğan olarak açıklandı.

Saadet Partisi il başkanlığına beraberindeki 50 ye yakın destekçisi ile gelen Saadet Partisi Kavak belediye başkan adayı Yusuf Erdoğan’a önce Saadet Partisi genel idare kurulu üyesi Duran Soyuğur tarafından parti rozeti takıldı.

Saadet Partisi il başkanı Ali Doğan Simit, Saadet Partisinin yerel seçimlerde büyük bir başarıya imza atacağına inandıklarını kaydederken, Nevşehir, il, ilçe ve beldelerinde belediye başkan adaylarının belirlenmeye devam ettiğini, önümüzdeki günlerde düzenlenecek geniş çaplı bir basın toplantısında adaylarını kamuoyuna tanıtacaklarını söyledi.

Kavak kasabasında belediye başkan adayı Yusuf Erdoğan ile beldenin Saadet ve huzura kavuşacağını da kaydeden İl başkanı Simit, yerel seçimlerde ilimizde de başarılı olacaklarına inandıklarını sözlerine ekledi.

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kavak - 4 yıl önce
ak parti yusuf beyin kıymetini bilmedi ama kavak halkı baş tacı yapacak altının degerını sarraf bilir