banner461
banner195

Sulusaray’ımızı 2023 Vizyonuna Hazırlayacağız

Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray kasabasında Ak Partiden Belediye Başkan Adayı gösterilen Bayram Yılmaz, 30 Mart seçimlerinde Sulusaray halkının teveccühleri ile kasabayı 2023 vizyonuna hazırlayacaklarını dile getirdi.

Sulusaray’ımızı 2023 Vizyonuna Hazırlayacağız
19 Şubat 2014 Çarşamba 09:36

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray kasabasında Ak Partiden Belediye Başkan Adayı gösterilen Bayram Yılmaz, 30 Mart seçimlerinde Sulusaray halkının teveccühleri ile kasabayı 2023 vizyonuna hazırlayacaklarını dile getirdi.

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, Ak Parti Nevşehir Milletvekilleri ve teşkilatlarının da tecrübeleriyle birlikte Sulusaray kasabasının ufkunu açacak, iddialı projelerle göreve talip olduklarını belirten Ak Parti Sulusaray Belediye Başkan Adayı Bayram Yılmaz, “12 Yıldır İktidar’da bulunan Ak Partimizin bir neferi olarak Sulusaray kasabamıza hizmet için bu göreve talip oldum. Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye’yi 2023 Vizyonuna hazırlayan Ak Partimizin Sulusaray kasabasında da 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde hizmet bayrağını devir alacağına inanıyorum. Ak Partili Milletvekillerimizin ve teşkilatlarımızın tecrübe ve kabiliyetleri ile Sulusaray kasabamızın ufkunu açacak yepyeni projeleri Allah’ın izni, halkımızın da desteğiyle hayata geçireceğiz. Sulusaray kasabası geçen 5 yıllık sürede yeterince hizmet alamamıştır. Allah’ın izniyle Sulusaray’ımızı hak ettiği yere getireceğiz. Yorulmadan, Usanmadan tüm enerjimizi Sulusaray kasabamıza vereceğiz. Amacımız kaybedilen 5 yıllık süreci en kısa zamanda telafi etmek olacak. Allah, hizmet aşkıyla çıktığımız bu yolda bizlerin yardımcısı olsun” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 4 yıl önce
allahim yar ve yardimcin olsun baskanim
Avatar
ketezade - 4 yıl önce
Yolun acil olsun dostum
Avatar
AKP Lİ - 4 yıl önce
valla bu gidişle biraz zor kazaniriz çünkü yanindakilerin getirisinden çok götürüsü var çok zarar veriyorlar