banner461
banner195

Sunar : 30 Mart Türkiye İçin Milat Olacak

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar, 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinin, Türkiye’nin 2023 vizyonuna uygun, Milli İradeyi yeniden sandıkta ortaya koyması açısından bir milat oluşturacağını belirtti.

Sunar : 30 Mart Türkiye İçin Milat Olacak
28 Mart 2014 Cuma 12:58

banner143
banner134

 AK PARTİ İL BAŞKANI SUNAR: “30 MART TÜRKİYE İÇİN BİR MİLAT OLACAK”

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar, 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinin, Türkiye’nin 2023 vizyonuna uygun, Milli İradeyi yeniden sandıkta ortaya koyması açısından bir milat oluşturacağını belirtti.

 AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar, Pazar günü gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Genel seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ülke yönetiminde olduğu gibi yerel yönetimlerde de devrim yapan AK Parti’nin, giderek dünya genelinde güçlenen Türkiye için bir mihenk taşı özelliği taşıdığını ifade eden Sunar, “2004 yerel seçimleriyle birlikte ülkemizin çok büyük bir bölümü AK Parti belediyeciliğiyle tanıştı ve ciddi bir dönüşüm ile Türkiye'nin geleceğini de emin adımlarla kurgulayan bir mekanizma içerisinde çalışmalarını yapmaya devam etmektedir” dedi.

30 Mart seçimlerinin, bu sabırlı ve uzun soluklu yürüyüşün önemli dönüm noktalarından biri olacağına dikkat çeken Sunar, şöyle konuştu:

“30 Mart seçimleri aynı zamanda demokrasi ve milli iradenin güçlenmesi, Yeni Türkiye hayalinin yakınlaşmasıyla birlikte 2023 vizyonunun daha da gelişmesi adına umudumuzun çoğalması açısından olduğu kadar, aynı zamanda, şehir ve medeniyetin şekillendirilmesinin de kesintisiz yolculuğu için oldukça önem taşımaktadır.30 Mart seçimleri AK Parti’nin başlattığı küresel ölçekli projelerin milletimizden yeniden teyit alacağı bir tarih de olacaktır aynı zamanda.. 30 Mart, Yeni ve Büyük Türkiye'nin kapılarının ardına kadar açılacağı bir milat özelliğini de taşıyacaktır. 30 Mart seçimlerinin  öncelikli olarak Milletimize ve Nevşehir’imize hayırlara vesile olmasını yürekten diliyorum”.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mesaj - 4 yıl önce
başkanım 30 mart senin içinde milat olacak, türk milleti gerekeni yapacaktır, vefalı,cefakar milletim biz seni çok seviyoruz ama senin milatında 30 mart
Avatar
soru - 4 yıl önce
Kazim beyin miladi neymis yazin da bizde bilelim
Avatar
:)) - 4 yıl önce
kazım bey sende artık istifa etsen ya akp nevşehirde hiç senin kadar beceriksiz bir ilbaşkanı ile karşılaşmadı
Avatar
Dost - 4 yıl önce
kazım bey kardeşim. vampirler seni görevden almadan ayrıl. sen bazı konularda doğru tavır koydun bunu istemezler. onlar yalaka ister. onlar hareket etmeden ayrıl. kazanan sen ol. başka bişi daha söyleyim oyunu mhp ye at. ciddiyim. vebalde kalma.
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce
doğru 30 mart sizken kurtulmanin milati olacak