banner461
banner195

Sunar: “AK Partiye Yeni Katılımları Değerlendirdi…”

Ak Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar, 2009 yerel seçimleri sonucunda MHP'den Tatlarin Belediye Başkanı seçilen Hilmi Biltekin, DP'den Kavak Belediye Başkanı seçilen Celal Yiğit ve bağımsız seçilen Yazıhöyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar’ın, ilk olarak partilerinden istifa ederek AK Parti'ye üyelik müracaatlarını gerçekleştirdiklerini belirtti. Sunar,Yeni katılımlarla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu....

Sunar: “AK Partiye Yeni Katılımları Değerlendirdi…”
02 Temmuz 2013 Salı 17:41

banner143
NEVŞEHİR’DE 3 BELDE BELEDİYE BAŞKANI AK PARTİYE KA
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin Beldesi, Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhöyük ve merkez ilçeye bağlı Kavak beldesinin belediye başkanları AK Parti'ye katıldı.

Ak Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar, 2009 yerel seçimleri sonucunda MHP'den Tatlarin Belediye Başkanı seçilen Hilmi Biltekin, DP'den Kavak Belediye Başkanı seçilen Celal Yiğit ve bağımsız seçilen Yazıhöyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar’ın, ilk olarak partilerinden istifa ederek AK Parti'ye üyelik müracaatlarını gerçekleştirdiklerini belirtti. 
Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığı'na yapılan üyelik başvurularının Genel Merkez'e gönderildiğini ifade eden sunar, Genel Merkez'in onay vermesi sonucu bugün ki  grup toplantısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından takılan rozetlerle 3 belediye başkanın partiye resmen katıldığını belirtti. 
Ülke genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de Ak Parti’yi tercih edenlerin sayısının her geçen gün artığını kaydeden Sunar, “Nevşehir’de Ak Parti’nin gittikçe güçleniyor ve daha da büyümeye devam edecek. Yüreğinde ülkeye hizmet etmek sevdası olan insanların AK Parti'de olduğunu ve AK Parti'ye geldiğini biliyoruz. Bugün ki grup toplantımızda aramıza katılan yeni arkadaşlarımızın da aynı duygular içerisinde olduğunu biliyorum. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızla ülkemize ve özellikle de Nevşehir halkımıza daha çok hizmetler üreteceğimizi tahmin ediyorum. Bu katılımların partimize, halkımıza ve Belediye başkanlarımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
YORUM - 5 yıl önce
herkes işni kolayini bulmuş menfaat nerede oraya gidiliyor vatani milleti kim ne yapsin
Avatar
ALİ - 5 yıl önce
akp ye katilmakla yanliş yapmişlardir gemi batmak üzere gemideki fareler terk etmekte iken katilimlari anlamakta güçlük çekiyorum
Avatar
mehmet armağan - 5 yıl önce
sayın il başkanım siz yeni katılanları söylemişiniz fakat kulislerde bir iki hafta içerisinde görevden alınacağınız bilgileri var benden söylemesi.
Avatar
tatlarlı - 5 yıl önce
yüreğinde ülkeye hizmet etmek sevdası olan insanların ak parti'de olduğunu ve ak parti'ye geldiğini biliyoruz. bugün ki grup toplantımızda aramıza katılan yeni arkadaşlarımızın da aynı duygular içerisinde olduğunu biliyorum.'' bu cümleler size davacı olacak. oysa ki siz kimin ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz...
Avatar
??? - 5 yıl önce
secimler yaklaştıya ikdidarın nimetlerinden faydalanabilirmiyiz diye. katılan insanlar bence iki yüzlü seçildiğin partiyi bırak menfaat sağlayacağın partiye geç. sen sordunmu sana oy veren insana. birde bu adamlar akp den aday gösterilirse yazıklar olsun. oy vereni satan gene satar.