banner461
banner195

Sunar Nevşehirlileri Kayseri Mitingine Davet Etti

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Milli İradeye Saygı" teması çerçevesinde "Haydi Büyük Oyunu Bozmaya" sloganıyla 21 Haziran'da Kayseri'de yapılacak olan mitinge tüm Nevşehirlileri davet etti.

Sunar Nevşehirlileri Kayseri Mitingine Davet Etti
18 Haziran 2013 Salı 22:43

banner143
banner134
Taksim Gezi Parkı'nda başlayan olayların, izinsiz gösterilerle sürmesi üzerine "Haydi Büyük Oyunu Bozmaya" sloganıyla başlatılan mitingler, Anadolu'daki büyükşehirlerde de gerçekleştirilecek.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Milli İradeye Saygı" teması çerçevesinde "Haydi Büyük Oyunu Bozmaya" sloganıyla 21 Haziran'da Kayseri'de, gerçekleştirilecek olan mitinglerde halka seslenecek.

Diğer taraftan,Başbakan Erdoğan, Kayserideki mitingin ardından FİFA U20 Dünya Kupası Organizasyonunun açılışını da yapacak.

Kayseri de ki miting için AK Parti Nevşehir İl Başkanı Av.Kazım Sunar tüm Nevşehir halkını Kayseri ye davet etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak partili - 6 yıl önce
otobüs ayarlayın da gidelim başkanım...
Avatar
kim giderse - 6 yıl önce
kim giderse gitsin, tabiiki herkez katılabilir fakat resmi kurum ve kuruluşlar ile belediyelerin arabaları sakın taraftar taşımasın, hani diyorsunuzya tüyü bitmemiş yetim hakkı işte resmi araçların kendinde ve akaryakıt tüketiminde onların hakkı var unutmayalım