banner461
banner195

Sunar: Tüm Şehrimizi Bayraklarla Donatalım...

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kazlıçeşme’de yaptığı konuşmasında, “Ellerinizdeki bayrakları sağa sola atmayın evlerinize asın” sözleri üzerine AK Parti Nevşehirİl Başkanı Av.Kazım Sunar'da Nevşehirli vatandaşlara seslenerek Tüm Nevşehirli Vatandaşlarımızın evlerine bayrak asmasını istedi...

Sunar: Tüm Şehrimizi Bayraklarla Donatalım...
23 Haziran 2013 Pazar 19:10

banner143
banner134
BAŞBAKAN ERDOĞAN'DAN BAYRAK ASIN ÇAĞRISI

Başbakan Erdoğan, Kazlıçeşme Mitingi'nde yaptığı konuşmasıyla, 'Bayrak Kampanyası' başlatılmasını istemişti.

Kazlıçeşme Mitingi'nde Başbakan Erdoğan, "Bu bir bayrak kampanyasıdır." diyerek, halktan evlere, balkonlara bayrak asılmasını istemişti.


Kazlıçeşmede düzenlenen ‘Milli İradeye Saygı Mitinginde’ vatandaşlara seslenen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Türk Bayrağı’nın yerlere atılmasına tepki göstererek, “Ellerinizdeki bayrakları sağa sola atmayın. Evlerinizin balkonlarına veya pencerelerine asın” seslenişine ilk duyarlı davranış  AK Parti Nevşehirİl Başkanı Av.Kazım Sunar'dan geldi...

Başbakan Erdoğan Evinize Türk bayrağı asın. Ama üzerinde herhangi bir sembol olmayan Türk bayrağı asın. Ama üç hilali de açarız derseniz o da Osmanlı’nındır onunla da gurur duyarız açıklaması sonrası  AK Parti Nevşehirİl Başkanı Av.Kazım Sunar'da Nevşehirli vatandaşlara seslenerek Bayrak Kampanyasına Nevşehirli vatandaşlarımızında katılmalarını istedi.

Sunar'dan Türk bayrağı asın çağrısı..."

Nevşehir de Bayrak Kampanyası...


"Sunar: Tüm Şehrimizi Bayraklarla Donatalım..."

Sunar Başbakanımızın başlatmış olduğu Bayrak asma kampanyasına tüm Nevşehirli vatandaşlarımızı da davet ediyoruz. Allah ülkemizde birlik ve beraberliğimizi daim kılsın, Gönlerden Bayrağımız minareden ezanımız hiç eksik olmasın dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Sunar; Türk Bayrağı’nın rengini şehitlerin kanından aldığını hatırlatarak “Ecdatlarımız bu vatan ve bayrak için kanlarını ve canlarını ortaya koymuştur. Dünyada bir eşi benzeri olmayan bir milli mücadelenin eseridir Bayrağımız. Bizlerde o neslin torunları olarak bize bırakılan bu emanete sahip çıkıp gerek saygıyı göstermeliyiz. Bu nedenle Tüm Nevşehir olarak, Sayın  Başbakanımızın seslenişine kulak vererek bayrak asma kampanyasına bizlerde Nevşehirliler olarak bu anlamlı kampanyaya katılalım" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hayret - 5 yıl önce
yahu nisan ayında burak başkanım evlerimize bayrak asalım demişti. iki ay önce akpliler türk bayrağını tahrik unsuru görüyorlardı. ne oldu şimdi aklım karıştı???
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce
hayret dün tc'ler silinirken bugün bayrak sevdasi. buna halk tarasinda başina taşmi düştü acaba derler
Avatar
kağan - 5 yıl önce
seçim yaklaşıyor galiba...tek ...tek....tek...diye devam eden cümleler çoğalır kalan.diyarbakırda nebim nerde türk bayrağı tahrik unsuru idi ne oldu....muhtaçmı oldunuz yine vatandaşın oyuna.vatandaş tabiki yine çantada .. ama bu sefer vatandaş sizin partinin ne olduğunu anladı kalan.az kaldı hayırlısıyla...........
Avatar
Ahmet - 5 yıl önce
he he asalım, seçim yaklaşınca bayrak asalım ki akape nevşehirden oy alabilsin. noldu akilleriniz, barış süreciniz, kardeşliğiniz??? nevşehirde kayseride insanları bayraklı diye salonlara almıyordunuz hangi dağda kurt öldü???
Avatar
İNSANLIK... - 5 yıl önce
ülkemizde o kadar şehitlerimiz olduğu vakit akp yada başka birileri türk bayrağimizi asipda bazi kişilere tepki vermedi.bazi yerlerde miting yapan pkk lilar kendi bayraklarina taşidi kimse birşey demedi.yine bazi yerlerde türk bayraği taşiyip miting yapan yurttaşlarimiz oldu onlara ise dayak atildi.şimdide neyin kafasini yaşiyorsunuzda evlerinize bayrak asin diyorsunuz.milli bayramlarda bile binalariniza bayrağimizi asmaya korktunuz.işte böyle bir memlekette yaşar olduk.hep çikar menfaat içerisinde bazi şeyleri yapiyorsunuz.son sözüm şu.siyaset icat oldu, insanlik bozuldu.( anlayana )
Avatar
vatandaş - 5 yıl önce
türk bayrağını yakan tikko cu kominislerde akp ye kızıyor
Avatar
bayrak - 5 yıl önce
kimse bayrağı salona alnıyo yalan onlar perinçeğin evlatları ülkücüler onlarla aynı safta olman allah sorar
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce
başkan bey çık birde bu yorumlara yani vatandaşa cevap verde bu iş tam olsun. zina suç olmaktan çıkartılırken gıkı çıkmayan hocanın, camiye ayakkabı ile giriyorlar diye feryadını anlamakta güçlük çekiyorum. izah edebilirmisiniz başkan bey.